Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kérjek bocsánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérjek bocsánatot a lánytól?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A sztori kicsit hosszú ezért belinkelem: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Eléggé rossz hogy ilyen butaságokon vesztünk össze. Főleg az én hibám, sokszor közeledett hozzám de én gyerekesen viselkedtem vele.


Úgy tűnik még van esély kijavítani, pénteken is beszéltem vele és eléggé rendes volt. Gondolkoztam mát hogy viszek neki virágot és amikor van idő rá bocsánatot kérek tőle. Szerintetek sikerülhet. Szeretném végre átölelni és szeretni normális felnőtt ember módjára. Csak félek hogy baj lesz belőle.



2015. jún. 6. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szevasz! Elolvastam az előző sztoridat. Nekem is volt pár ilyen de ezek a lányok csak haverkodtak és mikor komolyan gondoltam akkor ők léptek vissza h bocs csak barát. De szerintem ez nálad más meg a csajnál. NE virágot vigyél hanem vgyél max egy csokit és kérj bocsáantot amiért bunkóztál vele és tisztázd vele amit írt a haverodnak is te rólad. Miután odaadtad a csokit vagy nemtom szerintem cserébe mondd azt h talizzatok sulin kívűl valamikor és tudtok normálisan beszélni és ismerkedni is. Ennyi..és kezdeményezz..HAJRÁ!
2015. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyan zavaros a sztori:D de igen, kérj, mindenféleképpen
2015. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánatot kérni jó. Ha a hálád is kifejezed, hogy milyen rendes veled biztos nyert ügyed van
2015. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon rendesek vagytok. Köszi hogy segítetek.
2015. jún. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!