Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérhetek bocsánatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérhetek bocsánatot egy lánytól (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nahh féltékeny voltam, és mind ezt elmondtam neki szóról szóra és hát mondta hogy nincs semmi és azt is hozzá tette hogy "kössz hogy igy megbizol bennen" és ott hagyott... azót facebookra is ilyen szomoru idézeteket ir ki meg ilyenek

2015. nov. 2. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi?!!? Azt hiszem nem értem. Irodalom órára járni luxus? Na, mindegy. Csak a kérdéssel foglalkozom: sehogy. Vegyél neki virágot, akkor boldog lesz, de teljesen soha nem fog megbocsátani, mert soha nem felejtenek. :P
2015. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond el neki, hogy mennyire szereted, és nem bírnád ki, ha ilyenért elveszítenéd. Sokszor a lányoknak egy őszinte szerelmi vallomás sokkal többet jelent mint például egy ajándék. De ha inkább ajándékot szeretnél, akkor vegyél neki virágot vagy vidd el vacsorázni. A lényeg , hogy tudasd vele, hogy milyen fontos neked. 19/L
2015. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!