Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább együtt maradnun...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább együtt maradnunk ezek után a barátommal?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves lány vagyok a barátom 20. Egyetemista vagyok és csak hétvégére járok haza de pénteken is csak késő délután érek haza vasárnap délután meg már megyek is vissza. Azt hozzáteszem hogy 7 órát utazok és csak miatta. Meghívtak minket a barátom haverjai egy szülinapi bulira. Én a hét elején beteg lettem ezért úgy gondoltam hogy nem megyünk... De a barátom úgy gondolta hogy ő egyedül elmegy...Ezen eléggé összevesztünk mert így együtt se leszünk feleslegesen jövök haza. Szóval jobban vagyok és holnap lenne a buli de szerinte nem mehetek mert újból beteg leszek, meg hogy én nem bízok benne...ezért szakított is velem aztán a telefonba letagadta és még az apja is csúnyán lekiabált amihez szerintem köze nem lett volna... aztán kibékültünk és úgy maradtunk hogy egyedül megy de én teljesen ki vagyok készülve idegileg hogy ilyemért képes lett volna szakítani... Szinte fizikailag rosszul vagyok emiatt ő pedig örül hogy egyedül szórakozik..
2017. okt. 5. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nektek semmi értelme együtt lenni, de ezt itt hiába fogjuk írni, az orrodnál fogva vezet a pasi, így úgyis vele maradsz.
2017. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek az első hozzászólóval !
2017. okt. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ezt sajnos anyukám a kapcsolatunk elején megmondta. Sokáig nem is nézte jó szemmel hogy vele vagyok. Aztán megváltozott és figyelmesebb lett. De mostanában megint más elkezdett gyúrni meg hirtelen nagyon fontosak lettek a barátai akik eddig annyira nem voltak.
2017. okt. 6. 06:24
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy már nem szeret, és nem akar annyit veled lenni , néha jó hogy van egy "luk" és ennyi :/

nem értem miért az ilyen idióták kellenek a lányok többségének, és mikor látják hogy egy idióta fa.-.-.sz, de csak nem hagyják ott....

2017. okt. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!