Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szolnátok ha a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok ha a parotok ennyire anyuci pici fia lenne?

Figyelt kérdés
Volt egy családi vita amiben a párom nem mellém hanem anyuci mellé állt, erre anyuci felujította neki a gyerekszobáját és erre barátom szépen visszaköltözött hozzá. Anyuci főz rá, anyuci használja hétköznap a kocsiját, anyuci intézi a dolgait. Épp hogy csak be nem pelenkázza. Volt már idősebb barátnője is, gondolom ez is ebből ered. Az ilyen fiuk soha nem valtoznak meg? Mindig ennyire defektesek maradnak? 26 eves fiurol van szo.

2017. szept. 24. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Életemnek volt egy sötét korszaka, amikor szexeltem egy ilyen fiúval, mert tudtam, hogy nem jelent rám veszélyt, úgyse fogok érezni iránta semmit.


Nem vagyok rá büszke. De még a csak szexet se bírtam elviselni egy hónapnál tovább, annyira mélyen szánalmas volt a viselkedése. Pedig a szex 10 pontos volt.


Szóval szerintem páromnak sose választanék ilyen embert, megőrülnék tőle.

2017. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az én eletembe nem szóltak bele a szüleim, semmi közük nem volt hozzá, nem függtek rajtam és nekem nem kellett őket segítenem. Míg a páromra ráakaszkodtak, sokszor az anyja hangolta is ellenem és kibeszéltek. Többször volt olyan hogy miután megjött az anyjától ellenséges volt velem.
2017. szept. 24. 10:01
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, ha már eleve ilyen stílusban beszélsz a párodról, meg az anyjáról, jobb, ha hagyod őket.

Veled sincs minden rendben...

2017. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
az még hozzátartozik az anyuci szereti érzelmileg zsarolni a gyerekeit akik ezt észre sem veszik. és szeret pénzt is kölcsönkéregetni.
2017. szept. 24. 10:11
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Én annyit szólnék, hogy viszlát.
2017. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
A barátod neve nem Howard Wolowitz véletlenül? :D :D "Engem nem a barátnőm öltöztet! (...) Engem az anyám öltöztet" :D
2017. szept. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt egy ilyen párom. Nálam kettesben lehettünk, ő az anyjánál lakott. Számomra evidens volt, hogy nálam aludjunk, ha már együtt alvásról van szó. Sosem értettem ő miért tiltakozik ez ellen. Aztán egyszer én aludtam náluk és rájöttem. Anyuka elé teszi a meleg vacsit, majd reggel kikészíti elé a reggelit. Mire felkel, már ott várja az asztalon. Az aznapi ebédje bedobozolva a hűtőben.

Nem hittem a szememnek. Akárhányszor lemondtam egy találkát, mert mosnom, takarítanom kellett, meg volt sértődve, mert miaz, hogy ezért lemondok egy találkát. Azt gondolta a tiszta ruha a szekrényben terem, a lakásban meg alapból rend van mindig.

Mosogatni sosem mosogatott, főzni sosem főzött, ágyneműt nem tudott felhúzni, de elvárás az volt.

Elég gyorsan vége lett a kapcsolatunknak.

2017. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#7


Nagyapám húga ilyen a fiával, de ő rosszabb, mert képes halálos betegségeket színlelni meg napokig éhezni, ha a fia el akar menni otthonról. A feleségjelöltjét is elüldözte, a fiú már marad egyedül így 55 évesen. Mivel az anyja még csak 74 lesz és kvázi egészséges, ezért marad ez az állapot. Szomorú ez látni.

2017. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az én párom is elvárta tőlem ,hogy fuvarozzam őt mindenhova, még akkor is mentem érte éjjel amikor ivott én meg otthon vártam rá egyedül. Mert ezt szokta meg. Amikor nálam volt két napot, abban a két napban is hivogatta telón az anyját, egyszer le is krvzott amikor nem akartam elvinni hozzá. És ha ezt szóvá tettem akkor a torkomnak ugrott.
2017. szept. 24. 10:39
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Leqvázott, és a torkodnak ugrott?

Én úgy dobtam volna ki, és evvel megszűnt volna számomra létezni.

Ez a pasi nem normális, ha még nem tetted, nagyon ideje lenne kirakni.

2017. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!