Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal, ha 23...

Mit kezdjek magammal, ha 23 éves koromra egy TV-függő, otthon ülő, senki, nyámnyila takony lettem, akinek se egy barátja nem volt soha és szinte nincs hova mennem ráadásul nincs is kivel?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
2017. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ajánlom a 2. pontot
2017. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne minősitsd magad ilyen jelzőkkel.Vizualizálj pozitiv dolgokta, amiket elszeretnél érni és amit tudsz tegyél is meg ennek érdekében,ha nem is jönne össze minden azonnal akkor türelmesen várni kell egy ideig.Kezdd mondjuk apró dolgokkal azok megvalósithatók és sikerélményt adnak.Pl.törölgess port,takaritsd ki a szobádat,sétálj mindennap 1-2 órát,nem baj ha nincs kedved hozzá,csak indulj el,utána már nem fog nehzedre esni.
2017. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ajjj bogaram olyan rossz lehet :(, de rengetegen vannak még így ahogy te, de csak te tudsz változtatni rajta. Meg kell emelned magad kilépni a komfor zónádból és csinálni bármit ami elvág ettől a gubótol. És minél elöbb mert ez az idő mulásával csak roszabb és nehezebb lesz, már ami a kilépést illeti.
2017. aug. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Képezd át magad harcossá, és csajozó királlyá.
2017. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Azzal már elkezdtél valamit, hogy egyáltalán felismerted, hogy nem jó irányba halad az életed. Az ennél kicsit nehezebbje viszont most jön, hogy tegyél is érte.


Kezd például ott, hogy lemondod a tv szolgáltatást. Ha nincs, akkor nem fogsz elé leülni nézni. Helyette majd unatkozol, és más elfoglaltságot keresel magadnak.


Kezdj el egy sulit. OKJ is lehet, ott is tudsz ismerkedni, az legalább ingyen van még 25 éves korodig. Így legalább összekötöd a kellemeset a hasznossal. Vagy ha már dolgozol, akkor meg pláne tudsz ismerkedni. Ha nem dolgozol, de van egy szakmád, akkor meg nyomás munka után nézni.


A suliban és/vagy a munkahelyeden légy kedves, pozitív és nyitott. Ha látják rajtad az emberek, hogy értelmes vagy és lehet veled beszélgetni, majd kialakulnak a barátságok és idővel a munkahelyen kívül is igénylitek a találkozást.


Feszegetni kell a határaidat. Kicsit olyan helyzetbe hozni magad, amit most nem tennél meg csak úgy. Például a buszon utazva megszólítani a melletted ülőt, és elbeszélgetni vele. Nem folyton hazarohanni, hanem sétálgatni a városban, hogy kapj egy kis ingert és érjenek olyan dolgok amik a tv előtt nem érnének. Ha ezeket megteszed, sokkal nyitottabb leszel és könnyebben tudsz majd barátkozni. Nem félsz majd az emberektől, bárkivel szóba elegyedsz az utcán, random témát felhozva.

2017. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én 28 évesen is itt tartok és jó ez így nekem:D Apámnak sok pénze van, nem kell dolgoznom, csak lustálkodom. Zabálok, alszok, kockulok. És nincs is kedvem változtatni. :D
2017. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te vagy az a Molnár Krisztián?
2017. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én, kérsz autogrammot? :D
2017. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is ilyenné váltam, csak nekem tv-se okoz kellő örömöt, az mondogatom magamnak, hogy n vagyok a legfeleslegesebb a világon és ez könnyebbé teszi, hogy elfogadjam a helyzetemet
2017. aug. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!