Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valyon tetszem a fiú osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon tetszem a fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Régen mindig csak annyit mondott a házikra , hogy kösz , vagy annyit se , régen nem kereste a társaságom , de most igen .

A házikra is köszönöm szépent mondd , azt mondja a barátnőm , hogy akár hányszor hátranéz órán , ő mindig engem figyel , ha valamit szeretne kérdezni , legyen az a világ legkisebb kérdése , mindig megérint . Mire figyeljek még , hogy biztosan tudjam tetszem-e neki vagy sem ?


2017. okt. 22. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyesírásodra mondjuk figyelhetnél.



Viccen kívül,ezekből nem lehet megmondani hogy bejössz e neki,lehet hogy csak rájött hogy addig bunkó volt és most változtatott,az meg hogy téged figyel....kétesélyes. Ha bejössz neki azt biztosan észre fogod venni,de ebből még nem lehet tudni

2017. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet de egy kissé bonyolultabb mert az én esetemben nagyon nehéz olvasnom a jelekben de már azért megtanultam pár trükköt. Próbáldd ki először azt hogy szemkontaktust alakítassz ki kettőtök között és ha egy idő után zavartan elnéz az is jel lehet de ebben nem kell annyira bízni mert ha egy picit is bátrabb típus akkor állja majd a pillantásod. Ugyan akkor a fiúk szeretnek segíteni a lányoknak pont azért mert ezzel azt hiszik hogy bebizonyíthatják hogy milyen türelmesek és értelmesek. Ezért ha kérdezel tőle valamit és ha mondjuk elkezd mutogatni meg nagyon gondolkodik hogy segíthetne rajtad az is bíztató jelként szolgálhat. De az se lenne rossz taktika ha megakarod tudni hogy mit gondol rólad hogy ha van neki megkérdezed a legjobb haverját. Remélem segítettem valamennyire ;)
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm !

Igen , megpróbálom a szemkontaktust !

Bocsánat a helyesírásomért , telefonon sosem szerettem írni ":)

2017. okt. 22. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:

:D 1es hozzászóló vagyok! Semmi gáz,velem is megesik hogy leírok valami hatalmas hülyeséget,csak vicc volt :)))

Amúgy a 2es tök jól összefoglalta,keresd a szemkontaktust,de azt is lehet hogy véletlen ha mondjuk sokan vagytok egy helyen akkor úgy mész el mellette hogy a kezed mondjuk hozzáér az övéhez és akkor a reakciójából is talán le lehet szűrni valamit. Az is igaz,ha bejössz neki akkor segíteni fog itt-ott,de ha vagytok olyan jóban akkor akár burkoltan meg is kérdezheted hogy bejön e neki valaki,ha pedig nagyon király helyzetet teremtesz és még igent is mond akkor óvatosan megkérdezheted hogy ismered e a lányt :) Ha nagyon zavarban lesz akkor valószínű hogy te vagy az :) De ez csak egy ötlet,rengeteg taktika van,szurkolok nektek ;)

2017. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Majd holnap megpróbálok ezt-azt :D

2017. okt. 23. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!