Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történik az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történik az első együttlét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom kicsit hülyén tettem fel a kérdést de lényegében tényleg kicsit zavarban vagyok.

20 éves szűz lány vagyok. 4 hónapja van egy barátom és már egészen sokáig eljutottunk a pettingelésben is. Én körülbelül egy hónapja úgy érzem készen állok hogy elveszítsem vele, ő viszont sosem lép tovább. Kollégisták vagyunk úgyhogy elég nehezen tudjuk amúgy is megoldani hogy kettesben legyünk, de heti szinten mindig sikerül legalább egyszer. Először erre gondoltam amiért nem léphet. Viszont pár napja kijelentette hogy neki nem olyan fontos ez a dolog. Én viszont egyszerűen nem tudom mit csinalhatnék. Én már nagyon szeretném...Nekem kéne kezdeményeznem szűz lányként? Mégis hogyan? Neki számos kapcsolata volt és azokkal volt minden(elmondása szerint) de egyébként nekem is folyton mondja hogy nagyon kíván csak egyszerűen abbahagyja mindig.


2017. okt. 23. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy már szeretnéd:)
2017. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki többször is, de csak annyit mondott hogy csak akkor mondjam ha teljesen biztos vagyok benne. És akkor itt mindig megáll az egész dolog
2017. okt. 23. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Esküszöm, nem értem az ilyen nyuszi pasik hogy tudnak lányt felszedni, de tényleg.
2017. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mássz rá és kezdeményezz te.
2017. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
40%
Én sem értem, hogy kapod meg téged? nem biztos, hogy impotens? :D bezzeg én a jóképű adonisz egy csajt sem kapok meg, pedig teljes odaadásal udvarolok minden nőnek, de nem kellek nekik... Erre te a bal fa.. valakidel nem sikerül a s.x, hát nem szánalom egy kicsit?! :)) szerintem válts le de nagyon gyorsan ha át akarsz esni rajta? :)) szép estét hozzá!
2017. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 OLYMPUS válasza:

Jogos az előttem író válasza sajna én is így vagyok udvarolhatok én is bárkinek de érdekes nem vagyok csúnya jó képű és sportos alkatom van edzem és jól nézek ki de nem Hulk ra kell gondolni meg is szokták kérdezni ilyen külsővel hogy nincs barátnőm tök gáz :(

Érdekes a saját korosztályomban nem találok senkit de viszont a tőlem (JÓVAL fiatalabbakat és idősebbeket vonzom) még a csúnya lányoknak sem kellek na ez miért van? viszont sokat látom jó testű csajok förtelmesen ronda hapsikkal vannak hol ott a csajnak nem értem mi teccik biztos nem a ragyás képe meg a torz fogsorral való vigyor!!!! vagy tévedek???

2017. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Álmodik a nyomor.


Kérdezőnek, egyszerűen mondd meg neki határozottan, hogy te már igenis akarod és készen állsz rá. Attól se dől össze a világ, ha megemlíted te furcsának találod miért nem kezdeményezett eddig.

2017. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a legény nem is férfi!Az igazi férfi kezdeményező!Én biztosan hanyatt vagnalak!Beloknem neked a nagy kemény farkamat!Aztán már nem érdekelne,hogy uvoltenel a fájdalomtól!Akkor is feltuznem rá a szuzhartyadat!
2023. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!