Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első együttalvás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első együttalvás?

Figyelt kérdés
Nemsokára már szeretnénk együtt aludni a párommal. Anyukámék nem tudnak róla,hogy ő van nekem,legalábbis egyenlőre. Még nem érzem úgy hogy el kellene mondani. Esetleg mondjam azt hogy az egyik barátnőmnél szeretnék aludni és akkor majd másnap megyek haza. Kinek hogyan volt az első?! Hány évesen? Milyen volt? 😊 Mindenre kíváncsi vagyok. Előre is köszi a válaszokat.

2016. aug. 4. 14:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%
Legfontosabb kérdés: hány éves vagy?
2016. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%

ez itt a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, szerintem kategóriát tévesztettél...


23F

2016. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
15 vagyok párom idősebb jóval. 5 hónapja beszélgetünk és mostanában már többet tudunk találkozni is. Nem éppen most azonnal akarok ott aludni,hanem mondjuk még ebben a hónapban. 😊 De írhattok privátot hanitt nem akar valaki
2016. aug. 4. 14:52
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk az első úgy volt, hogy a barátom átjött hozzánk bicóval, hogy tőlünk elmenjünk valahova programra (én az állomás mellett lakok, így volt egyszerű megoldani) de hatalmasat zakózott előttünk. Anyukám mondta, hogy nálunk aludhat ám, ha nem akar vérző kézzel hazamenni este (meg Úgyis későn értünk haza)

18 évesek voltunk mindketten.

Nem volt rossz.


Amúgy semmiképp ne hazudj. Ha annyira még nem komoly a dolog, hogy anyádéknak elmondd, akkor korai együtt aludni, akárhány évesek vagytok.

2016. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm utolsó! 😊 Egyébként terveztem már hogy elmondom 1-2 héten belül. Ment a zöld mancs😊
2016. aug. 4. 14:59
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne először bemutatni őt. Mert ha kiderül, hogy nála aludtál, akkor nagy balhé lesz.
2016. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Döme06 ***** válasza:
27%
Helló. 15 vagyok szintén és a barátom 22 éves. Nálunk is van korkülönbség jócskán. Bár az én szüleim tudnak róla, hogy ő van nekem. 2 éve vagyunk együtt, és összesen 7szer aludtunk együtt. Ő nagyon akarja hogy mindennap együtt aludjunk, viszont a szüleim nem nagyon dijjazzák. Ezért csak úgy alszunk együtt, ha tudnak róla a szüleim. Meg 3 napot nyaraláson(ami már 2 hete volt), és nagyon hiányzik éjjel megint.. dehát ez van.. majd 16-17 évesen talán többet engednek mint most. Most a suli a fontos. És utána mehet az együtt alvás :)
2016. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Szia! :)

Én 15 és fél voltam, akkori barátom pedig közel a 19-hez. Anyukám már az első randitól tudta, mert egy pénteki napon volt és vagy hét óráig vele voltam. Először ő aludt nálunk, de az első egyuttalvásnál nem is feküdtünk le (az a fránya havibaj... :P ), viszont utána még elég sokszor együtt voltunk testileg is.

Azt javaslom, hogy mondd el otthon, ne titkold, vagy hazudj arról, hogy hol vagy. Úgy sokkal biztonságosabb, és te sem izgulsz, hogy nehogy véletlen felhívjanak. Ha érdekelnek még egyéb, személyesebb dolgok, amikről adhatok tanácsot, írj nyugodtan privátot! :)


16/L

2016. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
97%
#7-es: Apád nem verte agyon a pasidat? 20 évesen egy 13 éves lánnyal? Az eléggé komoly.
2016. aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
Hat eloszor is szerintem mutasd be otthon, ne titokban csinald, mert ha kiderul lehet hogy nem engedik azt se hogy talalkozz vele es egyikotokben se fognak megbizni...Amugy a kerdesedre valaszolva, 18 evesen volt, par honappal tobb mint egy ev jaras utan, szuleink tudtak rola, nagyon jo volt es nagyon furcsa:D nem csinaltunk semmit igazabol csak probaltunk aludni mert hosszu volt a nap elotte..de visszanezve mostansag mar fel perc azt alszom akkor meg megmozdulni alig mertem:)
2016. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!