Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti is mindent elmondtok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti is mindent elmondtok a legjobb baratotoknak?

Figyelt kérdés
Pl: kivel talalkoztok, kinek mit irtok, mit beszeltetek massal stb...
2017. szept. 5. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így túlzás, mindent nem teljesen, de ha valami érdekes van, akkor nyilván.
2017. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindent azért nem. Nem szokásom mások szennyesét kiteregetni a barátaimnak...
2017. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de így sem mondok el mindent a legjobb barátnőmnek. Nem azért, mert nem bízok benne, de úgy gondolom, hogy a mással való beszélgetésem például nem tartozik rá. Azzal el is veszíthetem a másik beszélgető partner bizalmát. Szóval ez szerintem nem fiú-lány kérdés, hanem emberfüggő.
2017. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DollarDog ***** válasza:
Általában mindent! Ettől vagyunk ilyen jó haverok, mert meg tudunk beszélni mindent, kötöttségek nélkül! Ami olyan téma hogy nem publikus, azt persze nem beszéljük meg, de sok mindent mást megbeszélünk!
2017. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mérlegelem, hogy mi az amihez van köze, mi az ami érdekli. Például ha valami közös ismerősről van szó, azt elmondom.


Ha olyan vki, akit nem is ismer, és nem olyan hűde nagy dolog, akkor nem.


De egyébként igen.


20F

2017. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kivel mit beszélek nem igazán szoktam elmondani. Volt idő, amikor ezt is megosztottam 1-2 emberrel, de már nem. Azt, hogy kivel találkozom meg mikor, csak akkor mondom el, ha tényleg érdekli az illetőt. Az a helyzet, hogy már egyre kevésbé tudok embereket barátnak vagy épp legjobb barátnak mondani. Barátaim vannak, DE legjobb barátom nincsen. legalábbis szerintem.
2017. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!