Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedéssel kelthetné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedéssel kelthetném fel magamra a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés
Alacsony is vagyok szóval amúgy is kissé "láthatatlan". Eddig úgy vettem észre hogy ez a flegma viselkedés nagyon fekszik a lányoknál de nekem nem a stílusom. 17f
2017. okt. 30. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nagyon emberfüggő.Más lányok nevében nem akarok semmit semondani,de például én nem szeretem ha egy fiú nagyon flegma.Az jó tulajdonság ha határozott,de ne akarjon túlzottan irányítani.És ami szerintem az egyik legfontosabb dolog a humorérzék,amit mindenképp keresni szoktam egy fiúban :D
2017. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Mindenekelőtt próbáld meg megismerni őket. Nem kell nyomulni, csak lazán. Egyes lányok azt szeretik, ha a férfi határozott, és igenis irányít, mások azt szeretik, ha egy kissé "papucs".

Csak legyél önmagad, és ismerkedj bátran. Ha valakinek nem jösz be, vagy épp nehézkesen megy a beszélgetés, nem kell erőltetni, magától jön. :)

2017. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!