Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, nem épp ehez a kategóri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, nem épp ehez a kategóriához tartozik, de ide soroltam Semmi se jó bővebben?

Figyelt kérdés

Na szóval... semmi se úgy sikerül ahogy szeretném..

Anyámék nem engednek abba az iskolába és arra a szakra amelyibe én szeretnék járni..

Tiszta depis vagyok hullámvölgyeken keresztül, ki akarok gyógyulni de folyton visszaesek

Anya nem engedte hogy ott legyek a szerelmemnel emiatt szakítottunk

Ahhh... es meg orakig sorolhatnam.. egyszóval... szarazelet..



2017. okt. 30. 21:48
 1/3 Modeler ***** válasza:
Milyen szakra szerettél volna járni?
2017. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tehát azt írtad elsősorban, hogy magad miatt, tehát te szeretnél abba az iskolába járni, mert azt a szakot, akarod tanulni, és egyáltalán nem a barátod/barátnőd miatt akartál odamenni.

Anyukád lehet azért íratott be arra a szakra amire most jársz, mert lehet családban akarja tartani a szakmát. Viszont az nem jó ha te nem szeretnéd, mert a jövőben halálra fogod unni magad a munkában, utálni fogod.


Mindenesetre beszéld meg anyukáddal, hogy te nem ezt akartad, ha végképp nem sikerül, akkor a suliban egy tanárral, hogy ilyenkor mi a teendő. Bár nagyon semmi :(

2017. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Emiatt szakitottatok??😂 bocs de akkor nem értem mit siránkozol. Ez a legnevetségesebb ürügy egy szakításra.. Ha meg csak ezért akartál odajárni akkor meg egyetértek a szüleiddel. Inkabb akkor járj valami remdes suliba ugysem tartott golna sokáig.
2017. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!