Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlotok A1-es...

Milyen motort ajánlotok A1-es kategóriához?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még csak AM-es kategória van meg viszont tervezem lerakni az A1-eset is és nézegettem motorokat és egy Honda NSR 125 vagy egy Honda CBR 125 az ami viszonylag tetszik! Viszont kíváncsi lennék arra hogy mit ajánlanátok ilyen kezdőnek mint én!

2017. szept. 3. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Honda CBR125 vagy CBF125, KTM Duke 125. Most jönnek az új Suzuki GSX-R125 és GSX-F125 mocik, motoGP designos festéssel is lehet kapni és a tesztek szerint 120 a vége, ami elég jónak ígérkezik. Használtan viszont a két honda közül válassz szerintem, én a cbf-et vinném, elnyűhetetlen gépek.
2017. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy 125-ös CBR-em volt teljes mértékben meg voltam vele elégedve sportdobot raktam rá a hangja is jó volt, keveset evett és megbízható volt. 2007-es évjárat az utolsó karburátoros kivitel. Soha nem volt semmi baja csak ajánlani tudom.
2017. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Husqvarna sm 125, Suzuki dr 125, KTM exc 125, Derbi Senda drd 125, Aprillia mx 125, Aprillia tuareg rally 125, Aprillia rs 125, Derbi gpr 125
2018. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!