Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » T kategóriához milyen kressz...

T kategóriához milyen kressz oldal kell hogy tanuljak?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan kreddz oldalt vagy valamit küldeni a T kategóriás elméleti vizsgára való felkészülésre?

Mert nincs semmi könyv amiből tanuljatnék T kategóriás nincs . Plussz ahoz kell még a tüzvédelem,munkavédelem...


2017. aug. 16. 13:09
 1/1 anonim válasza:

Szia,

ugyanaz a KRESZ vizsga kell hozzá, mint pl "B" kategóriához, nincs másik, ugyanabban a forgalomban veszel részt.

Szükséges egy BÜ vizsga (biztonságos üzemeltetés) is. De ha felhívsz egy gépjármű oktatót, akkor elmond mindent. Mivel itt is kell forgalomban vezetni, vizsgázni,ráadásul egy könnyű pótkocsival, így elengedhetetlen lesz egy oktató. Hidd el ő mindent elmond, illetve segíteni is fog tananyaggal, meg mindennel ami csak szükséges lehet egy sikeres vizsgához.

Én több mint 10 éve szereztem meg a "T" kategóriás jogosítványt, akkor abból még rutin vizsga is volt, ahol a szerelvénnyel tolatás, biztonságos összekapcsolás, üzemeltetés is szerepelt a vizsgák között. Azóta lehet ez is változott. Keress fel egy oktatót, a Google a barátod. Szerintem minden városban, de még a kisebb településeken is akad 1-2.

Sok sikert!

2017. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!