Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok kielégítve, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok kielégítve, mit csináljak ebben a helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szakítottunk az első barátommal. Nem történt meg a dolog, meg semmi ilyesmi nem volt még. A ruha alatti simiig jutottunk. 3 hónapja lett vége. Nem is tudom hogy kéne leírni, de annyira hiányzik, hogy megérintsen és simigasson. Nagyon sokszor felizgulok egy nap, pedig minden este 'könnyítek magamon'. Lennének lehetőségeim más fiúkkal 'kavarni', és tudom, hogy valamelyikkel tényleg csak csók meg simogatás lenne. Ezt arra értem, hogy én még nem igazán állok készen egy úgy kapcsolatra, és tudom, hogy ez a fiú se akar komolyat, tehát senki nem sérülne.

Szerintetek mit kellene tennem? Menjek ebbe bele, vagy mit tegyek?



2017. nov. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy senki nem sérülne nem olyan biztos sőt lehet hogy te sérülnél...

"Nem is tudom hogy kéne leírni, de annyira hiányzik, hogy megérintsen és simigasson."

A végén még beleszeretsz abba a fiúba aki ezt megadja neked és hogyha ő ebből nem akar semmi komolyat akkor igenis te fogsz sérülni

2017. nov. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem kéne belemennem?
2017. nov. 5. 16:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem oldódott meg a problémám. :(
2017. dec. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!