Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ti mit tennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ti mit tennétek egy ilyen helyzetben? Hogyan lehetne elérni azt, hogy legalább legyen egy találkánk?

Figyelt kérdés
Úgy másfél hónapja dumálok itt egy idevalósi lánnyal, akivel már cseréltünk képet. Én úgy érzem, hogy tökre egy húron vagyunk. Nem ismerkedési szándékkal kezdtünk el, de aztán elhívtam randira és akkor visszautasított, de azóta is beszélgetünk. Nincs pasija, párkapcsolata sem volt még, ahogyan nekem sem, udvarlója van itt (rajtam kívül), de az a srác elég messze lakik. A lánynak nincs önbizalma, emiatt bókolgattam neki, de most alább hagytam, hogy érezze majd, ha ismét folytatnám, hogy nem igazán szoktam olyanokat mondani senkinek sem. Nincsen elszállva magától, ahogyan az igényei sem nagyok. Mostanában azt vettem észre, hogy ő szinte mindig egyből visszaír az üzeneteimre a pár héttel ezelőtthöz képest, amikor is sokszor megvárakoztatott. Nagyon sokat viccelődünk és komoly lelkizésekben is a partnere vagyok. Csak sajnos nem jutok egyről a kettőre, hogy legalább egy sima kis találkánk legyen? Mit tegyek ez ügyben? 20/f és 18/l

2017. okt. 7. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagytok már gyerekek, szerintem tisztán és őszintén közöld vele a szándékaid és azt, hogy többet szeretnél tőle barátságnál. Hívd el randizni, lógjatok együtt és ismerjétek meg egymást közelebbről a képernyőn kívűl is.:) Sok sikert!
2017. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!