Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet neten chatelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet neten chatelni normális 16-18 évesekkel? 17L

Figyelt kérdés
Néha ilyen tanulos esteken neha elfogy a motivációm, és szívesen beszélgetnek ismeretlen kortársakkal, csak mert olyan izgalmasnak tunik :D itt gyk-n nem igazan találkoztam meg olyannal akit magamhoz hasonlónak tartottam, foleg, hogy alatalaban ilyen 24- eves emberekek irogattak nekem neha privatokat :D tud valaki esetleg ilyen oldalt?

2017. nov. 8. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem:D
2017. nov. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
én itt ismertem meg egy nagyon édes fiút, szinte mindenben ugyan úgy vélekedünk, szóval igen.. megtaláltam akit kerestem úgy érzem.. ha szerencséd van te is tudsz találni szerintem itt valakit, viszont én anotalk-ot javasolnám ott gyorsabb a procedúra. ott is sok a hülye de 1 éves tapasztalataim alapján vannak értelmesek...
2017. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tinderen, Badoon lehet fogni normális embert, persze ezek párkapcsolatos appok, de azért csak "csevegni" lehet. Biztos találsz valami normális srácot, aki nem akarja magát mutogatni (mondjuk én XD). Nyugodtan írhatsz privátot, ha gondolod, szívesen beszélgetek :) 19/F
2017. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha gondolod beszélgethetünk, én is hamar beleunok a tanulásba. :D 17/F
2017. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 $$$$$ ***** válasza:

Hát az Anotalkon is teljes ismeretleneklel beszelsz. És lényegébe csak azt mondod el amit akarsz. Teljes inkognitóba megy XD . Én egyszer próbáltam amikor nagyon unatkoztam ... Ott is vannak nem normalis emberek. De volt akivel teljesen jól eltudtam beszelgetni :) .

17/F

2017. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sehol
2017. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Anotalkot nem ajánlom...de próbáld meg, majd rájössz :)

Én megismerkedtem itt egy lánnyal, de már faképnél hagyott. Messengeren is beszélgettünk, még telefonáltunk is. Talán lehet valami :D

Ha gondolod rám írhatsz, úgyis csak unatkozom. (17F) 😀

2017. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak 23 vagyok, megfelel? :D
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én 18/L vagyok ha gondolod, szívesen beszélgetek/haverkodok
2017. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod dumálhatunk 15F És a kérdésre a válasz:nagyjából sehol,bár facebookon van egy imserkedős csoport ahol csinalnak messenger csoportokat;)
2017. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!