Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki nem tudna egy normális...

Valaki nem tudna egy normális magyar szervert mutatni, ami survival, ahol jó a közösség és nincs tele 10 évesekkel? Egy olyan szerverre vágyok ami visszaadja a régi feelinget, ami nincs túlcsicsázva, és egy egyszerű szép kis város van felhúzva.

Figyelt kérdés
Minecraft régi feeling magyar szerverek

2016. máj. 18. 22:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Számomra 2010-2011-2012 körül élte a játék a fénykorát. Ekkor még nem voltak telekrendszeres szerverek, nem volt tele a játék 10 évesekkel és nem volt több ezer igénytelen magyar szerver. 4-5 ismertebb magyar szerver létezett, ahol jó volt a közösség, segítőkészek voltak az emberek és az adminok, jó volt a hangulat, jó volt a feeling. 2013 körül a 8-10 évesek ellepték a Minecraft szervereket és azóta csak a skypvp meg az ehhez hasonló elkorcsosult játékmódok futnak minden szerveren. Szinte már lehetetlen egy jó szervert találni. Többször is próbálkoztunk már haverokkal házi szerveren játszani, de az nem adja vissza a régi feelinget, ami nagyon hiányzik nekem. Tudna nekem valaki segíteni? Lenne itt valaki aki ismer egy jó szervert, vagy olyan, aki most fogna bele egy szerverbe és komolyan is gondolja, illetve elmúlt már 15-16 éves? A kérdésemre valószínűleg fél év múlva, vagy talán 1 év múlva fog válasz érkezni... De nem baj, én akkor is várni fogom a választ! :)
2016. máj. 18. 22:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát magyar szerver ilyen szinte nincs is. Angol szervereknél kutakodj körbe.
2016. máj. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, majd szétnézek azok között is, de jobb lenne egy magyar közösségben játszani. Köszönöm a válaszod, meglepődtem, hogy ilyen hamar válaszolt valaki! :)
2016. máj. 19. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont láttam, hogy kellek ;)
2016. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!