Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen sms-t írjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sms-t írjak neki? Tetszik a csaj és mondtam neki h. este majd írok neki sms-t aminek ő örült h. fogok majd küldeni. De nemtudom mit írjak. Megkéne fogalmazni vmi olyasmit ami bejöhet neki és esetleg "elolvadna" tőle? Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy angyal jutott eszembe, ezért most mobil a kezembe, azt sugta kivánjak jó éjt, ezért most elsütöm ezt a poént


még régebb tettem egy igéretet, ezért mondom most az itéletet, aludjál el és álmodj velem, ez jól fog esni nekem



probáltam normális rimes szövegeket irni de már fáradt vagyok

amúgy neten kapsz profiktól származó idézeteket is szerintem :)

2009. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezek nagyonjók. köszi.:)
2009. dec. 2. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

úúú, ne haragudjatok, de én személy szerint "kicsit" sablonosnak és nyálasnak találom az ilyen rímes idézeteket! inkább próbálkozz, valami személyesebbel, ami nem ilyen sablonos. ha tetszel a csajnak, egy "szép álmokat"- nak is ugyanúgy örül mint egy shakespeare szonettnek.

én egyszer ezt kaptam egy sráctól, akiért odavoltam:

:-* és majd elolvadtam :)

2009. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23:57: A gond csak az, hogy előre megbeszélték, hogy írni fog.


Akkor is ennyire elolvadtál volna, ha órákon át vársz valamit, amitől a megváltást várod, aztán hirtelen belenyomnak a képedbe egy "Szép álmokat!"-ot? :D


Ha nem lett volna előre megbeszélve, akkor szerintem is az egyszerű, rövid verzió lenne a legjobb, így viszont egyszerűen nem tudom. :S

2009. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!