Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk, ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk, ti mit szerettek/nem szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés

mi az ami fontos nektek, akár belsőt, akár külsőt tekintve? mi az ideálotok?

ne írjátok hogy mindenki legyen önmaga, mert nem azért tettem fel a kérdés hogy milyennek kellene lennie valakinek, szimpla közvéleménykutatás a kérdésem célja, mert érdekel :)


2017. nov. 11. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ideált nem írok, mert túllépném vele a karakterhatárt. :D


A legyen önmagát úgy érteném, hogy... mindig a saját stílusát kövesse, ne álljon be a birkasorba, csak más kedvéért ne tegyen két botot sem keresztbe, ha nem akar... egyszerűen ne akarjon megfelelni, mert én önmagáért akarok szeretni valakit, és nem azért, amit mások felé mutat.

Aztán... előny ha szeret művelődni, tanulni, mindig bővíteni a tudását különböző témákban.

A sportolás szintúgy előnynek számít, szeretnék a következő párommal a hegyekben túrázni, vagy otthon edzeni.

Próbálja meg racionálisan kezelni a vitákat, mindent objektív oldalról nézzen, ne csak hisztizzen ha valami nem úgy sül el ahogy ő akarja. :P

Alkosson mindenről véleményt, ne az legyen a válasza mindig ha valamiről kérdezem, hogy "nem tudom, még nem gondolkoztam el ezen...".

Előny ha ateista, de mégis érdeklődik a vallások iránt, és nem zsigerből mondja hülyeségnek és haszontalannak, még ha azok is. :D

A legfontosabb pedig, hogy tudjon nagyon nagyon nagyon szeretni, legyen bújós típus, akarjon uralkodni, birtokolni, legyen féltékeny, éreztesse velem, hogy csak egymáséi vagyunk. :)

Ez pedig már mellékes, de szeresse a metált :D


Külsőre annyi a "követelmény", hogy legyen vékony, mert ez nem egy olyan relatív dolog, mint a szépség. :)

2017. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igazán amit nem szeretek@(belső tul.)

Ha sokat hisztizik rinyál nyávog


Minden más pozitív tulajdonságot szeretek


A külsőt meg most nem irom le

2017. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Belső tulajdonság ami pozitív:

Szókimondó,megmondja az igazságot,sokat beszél,szeressen filmeket sorozatokat nézni,akár olvasni is,előny ha szereti a történelmet.A vallása nem érdekel amíg nem akarja rám erőltetni.Legyen bújós,érdeklődjön a napom iránt,szeressen kirándulni,szeresse a zenét, és persze ne legyen olyan k rva mint a lányok nagy része. :)

Belső tulajdonság ami negatív:Nincs jó szókincse,sokat sminkeli magát,nincs véleménye semmiről,16-17 éves lány esetében ha már sokan átmentek rajta,műveletlen,kábítószerezik,ezek nekem instant elutasítás.


Külső tulajdonság ami pozitív:Ha nem vékony,de nem is dagadt.Eltudjak veszni a szemébe.Tudjon szépen mosolyogni.Ne legyen mindig sminkelve.


külső tulajdonság ami negatív:Ha nádszál vékony vagy ha borzasztóan kövér,ha értelmetlen tetoválások vannak rajta(Nem a tetoválás a hülyeség,hanem pl valami angol idézet),ha mogorva arckifejezése van,ápolatlanság.


Amit még hozzátennék,ha belsőre megfog egy lány akkor nagyon sok téren nem nézem a külsőt. :)

2017. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Érettebb gondolkodással rendelkezzen. Az nálam egy hatalmas plusz pont, ha nem úgy viselkedik, mint egy 12-13 éves gyerek.

17/F

2017. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!