Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elolvasnátok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elolvasnátok és válaszolnátok erre, hogyha tudtok?

Figyelt kérdés

Nem értem a lányokat.. :/. Legalábbis nem tudom.. Szóval miért van az, hogy én az úgymond olyan lányoknak jövök be, akik naponta cserélik a pasijukat :/. A normális lányok meg nem mondanak véleményt, persze kivétel akad :D… De az ilyen huh de „menők” , akikhez nem is vonzódok, azt mondják, hogy uhh de ge*i helyes vagy.. Amit nem tudok hova tenni :/. Mégse volt még senkim és ha vonzódok egy lányhoz nem tudom sose, hogy én egyáltalán tetszem-e neki :/. Félek megszólítani olyan lányokat akik nagyon tetszenek nekem, általában bámulom őket és ha feltűnik nekik, hogy nézem őket akkor olyan fejet vágok hírtelen mintha meghalnék, mert lebuktam. Elsápadok olyankor és hát tényleg úgy érzem, hogy a halálomon vagyok. Most össze vissza zagyválok és senki se ért semmit belőle, szóval elnézést.. A kérdésem az lenne, hogy kell egy normális lányt elcsábítani? Egyáltalán honnan tudjam, hogy elakar-e csábulni egy ilyen lány. 17 éves vagyok, de az olyan lányok tetszenek, akiknek a stílusuk vonz.. Több fajta stílus vonz. A rockereké, az aranyos lányok stílusa is nagyon vonz, meg akik nem ezekben a mindent kirakok cuccban vannak.. De nem értem lehetséges, hogy számomra nincs normális lány? Csak ilyenek? Amiket írtam az elején :/. Lányok ti zokon vennétek, ha egy srác a könyvtárban megszeretne titeket ismerni? Mert a lányt, aki nagyon tetszik nekem ott szoktam látni. Elnézést a vesszőkért nem lapoztam mindig a másik oldalra, de a helyesírásra igyekeztem figyelni. Oh és nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

17F



2016. máj. 17. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólítsd meg, mi baj lehet belőle?:)
2016. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok minden :/ Ezen agyalok és mindenféle bizarr variációt találok ki, de semmi jót sajnos.. Ezért gondoltam megkérdem, hogy ti hogy reagálnátok arra, ha oda menne egy srác?
2016. máj. 17. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak örülnék neki.:) Ráadásul ha szeret olvasni a lány, az is plusz pont, hogy pont a könyvtárban ismeritek meg egymást.:D
2016. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jo is lenne, ha tobb ilyen fiu lenne..^^

Amugy szolitsd meg nyugodtan, lehet kicsit zavarban lenne, de biztos orulne neki:)

Ha meg nem akkor sincs semmi, max tobbet nem mesz abba a konyvtarba:D

2016. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha neked a kicsit visszahúzódóbb, vagyis nem a "naponta-váltogatom-a-pasim" lányok jönnek be, az teljesen jó. Ha egy ilyen lány azt mondja, hogy helyes vagy, az valószínűleg azért van, mert tényleg jól nézel ki, és ez egy olyan lánynak a szemével is ilyen, aki tetszik neked. A helyes az helyes, bárki nézi, pláne ha egy olyan lány, aki napi szinten vált egyet, mert nekik (szerintem) magasabban vannak az elvárásaik. Ha megszólítod a lányt, valószínűleg megilletődik, mert lehet, hogy neki is tetszel, de egy olyan, aki a könyvtárban van általában elhessegeti az olyan álmokat, mint hogy egy (állítólag) nagyon helyes fiú megszólítja őket. Nyugodtan szólítsd meg, ha tényleg tetszik neked, akkor megteszed. persze van benne rizikó, de valószínűleg nem utasít el egyből, csak nagyon meglepődik.

Ha meg teszel érte, akkor nem csak a ku**ás lányokkal lehet közös jövőd, csak ők merik elmondani a véleményüket, mert van hozzá önbizalmuk. Hajrá! ;)

2016. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor közeledni felé :D Köszönöm szépen a válaszokat :D, de 5-ös sajnos nem mindenkinek egyforma az ízlése és volt, aki átlagosnak tartott.. Szóval ettől félek, hogy neki más fiúk tetszenek. :/.
2016. máj. 17. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak bátran. ;) sok sikert. Légy kedves ,ne görcsölj!
2016. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imádnám, ha könyvtárban odajönne hozzám valaki, főleg ha szimpatikus :) privátban nyugodtan írhatsz és szívesen segítek/válaszolok 16/l
2016. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg egész nyugodtan!Könyvtárba általában értelmesebb emberek járnak,szóval nem fogja leharapni a fejed,de azért ne hozd rá a frászt :D Drukkolok.
2016. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!