Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok ilyenek? Tisztel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés
A lényegtelen kérdésekre annyian válaszoltok...de ami fontosabb kérdés vagy lényegesebb...stb arra jön 1 válasz v még annyi sem. De az se biztos h normális válasz.
2017. nov. 12. 20:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen csak éppen a fontosabb kerdésekre nem válaszoltok ami tényleg az. Igaz mindig könnyebb a kifogasokra fogni.
2017. nov. 12. 22:35
 12/17 anonim ***** válasza:
Te meg nagyon intelligens, hogy ilyenen kiakadsz... mi döntjük el mire válaszolunk és mire nem.
2017. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezen miért kell felkapni a vizet?
2017. nov. 12. 23:21
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazságtalan vagy! Mit nem lehet ezen érteni?
2017. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazságtalan? Nem hinném csak kicsit fárasztó ez az egész.
2017. nov. 13. 00:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, mert egy idióta kérdésnél tök mindegy, mit mondunk, nem lesz sok baj belőle - a sokadik "kihasznál a barátom de úgy szeretem"-re most mit írhatsz? Hagyd ott és kész.


Viszont a lényegesebb kérdés sokszor összetettebb problémát boncolgat, és ott már nem annyi, hogy "dobk ki, mert hülye", hanem nagyon meg kell gondolni a tanácsot.

2017. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vagy másik ok, hogy a "lényegesebb kérdés" (ez NEM az :) = kisregény.


Ami nem gáz, de sokszor pl. nekem sincs kedvem két oldalnyi tömény infót olvasni.


Vagy a másik, amitől falra mászok, hogy úgy ír kisregnyt, hogy az adott problémát le tudná írni maximum! 4-5 mondatban, a LÉNYEGRE szorítkozva.


Én - és sokan mások - meg nem vagyok hajlandó a kismillió tök haszontalan infó közül kiboraszni a fontosakat.

2017. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!