Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb jóképű és kedves srácnak csak k**vásan öltözködő és viselkedő lányok kellenek? (persze tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már azon, hogy csak azért gondolod kedvesnek mert szerelmes vagy belé?
2017. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a visszafogott lányok jönnek be öltözködésre,,de kettesben velem legyen k""vás ! 34F
2017. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem függ se a kinézettől,se az aranyosságtól.

Ha valaki ilyen lányokat keres,ott probléma van. Vagy ízlés terén,vagy erkölcs terén,mivel ezek a lányok könnyen kaphatóak

2017. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a szép lányok tetszenek, de szerintem ez logikus, ha nem lenne szép akkor miért tetszene?
2017. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert ilyen a mai világ. Igazán írhatna nekem valaki aki a normális lányokat kedveli és nem a k**vákat

15L

2017. máj. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%

Mert az a normális! A nőknek kihívónak kell lennie. Ez evolúciós dolog. A nőiesség kihangsúlyozása, és a szép kinézet normális, még akkor is ha sok hülye erre azt mondja hogy krvás.

34F

2017. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Vagy akkor is, ha a sok hülye ezt nőiesnek hívja......
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

05-14 18:45


A női exhibicionizmus normális és evolúciós értelemben megalapozott. Ennyi.

2017. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Igen? Oké.

De szerencsére még mindig több olyan lány van, aki nem úgy öltözködik, mint a kérdésben szereplőek.

Akkor ők evolúciós selejtek vagy van erkölcsük?

2017. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tini korban még a külsőségek számítanak.
2018. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!