Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja szakítottam a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottam a volt barátomal mert el ment külföldre és én úgy éreztem hogy már nem szeretem.2 évig voltunk együtt. Azóta össze jöttem egy másik sráccal de Nagyon sokszor gondolok az exemre. Eszembe jutnak a közös emlékek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 23:54
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
36%

Tanulj meg rendesen magyarul! Most az egyszer kijavítalak, hátha segít valamit.

Tehát:

1 hónapja szakítottam a volt barátommal, mert elment külföldre, és én úgy éreztem, hogy már nem szeretem. 2 évig voltunk együtt. Azóta összejöttem egy másik sráccal, de nagyon sokszor gondolok az exemre. Eszembe jutnak a közös emlékek. Mit tegyek?

2017. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1-es válaszoló!Nem javítást hanem tanácsot kért!Szerintem adj magadnak egy kis időt és gondold végig hogy tenyleg szereted-e az új párodat!:)
2017. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipikus nő...amíg van addig nem jó ha már elment akkor meg hianyzik...

Ha mar nem szeretted akkor ne a nezen sírj utána te kis bunkósbot elvégre neki fáj hogy kidobták nem téged kell sajnálni..

Ha meg van más akkor foglalkozz azzal közbe meg csald fűvel fával hogy kapcsolatból kapcsolatba tudj menni

2017. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!