Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is feltűnt, hogy a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is feltűnt, hogy a mai fiatal lányok (14-16) szebbek mint az idősebb társaik?

Figyelt kérdés
14-16 éves generáció egészen elképesztően szép. Olyan lányokat látni ebből a generációból, hogy hihetetlen. Idősebb lányoknál nincsenek ilyen szépek. Mitől lehet ez?
2017. nov. 14. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég szubjektív, minden korosztályban vannak szép lányok, én meg pont azt látom, hogy a 14-16 éves generáció már "túl mű" a korához képest... Persze mindenhol vannak kivételek.
2017. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami biztosan van ebben . Mert a régebben 80as években azok a típusok amik esztétikusok ritkaságok vonzók voltak most tömegével vannak jelen . Akkor keresni kellett az osztályokban és a térségben a különleges szebb arcú alkatú csajokat , most hemzsegnek . De a férfiak is alapból izmosak plusz eljárnak spéci edzésekre és a jobb kiállásúak sem tűnnek ki mert sok van belőlük .
2017. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a mai fiatal lányok többsége egyformán néz ki. Szinte mindegyik ugyan olyan, tucat.
2017. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Láttam már pár olyan 14-16 éves lányt, akik nem tartoztak a tucat lányok közé és hát megkell mondjam, némelyikük tényleg szép. De ne értsetek félre, szexuálisan egyáltalán nem tartom őket vonzónak, meg amúgy sem, csak az ember azért látja, hogy ki szép és ki nem.

Azt meg kikérem magamnak, hogy az idősebb korosztályban nincsenek szép lányok!

26/F

2017. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán ez annak tudható be, hogy az emberek sokkal felszínesebbek lettek, mint régebben és sokkal inkább előtérbe került a külső. Így hát mindenki megválogatja azt is, hogy kivel párosodik, ebből kifolyólag születhettek szebb, esztétikusabb külsejű emberek a 21.században, de ez csak az én meglátásom.
2017. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

A szánalmon kívül nem nagyon tudok mást érezni a 14-16éves lányokkal kapcsolatban.


19-21 éves korosztály szerintem kifejezetten szép és okos, szerencsésnek mondhatom magam így 20 éves férfiként.

2017. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezek is 1-2 éven belül rondák lesznek, ha nem rondábbak. Feleslegesen pörögsz ezen a témán. Ezek még gyerekek, nincsenek kifejlődve.
2017. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!