Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám sokszor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám sokszor?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam és észrevettem,hogy sokat néz,főleg német órán.Elég mereven szokott bámulni és ha ránézek,akkor nem kapja el a szemét,hanem tovább néz.A folyosón is rám pillant párszor.Mikor a padon ültem pár barátommal,akkor is engem nézett a folyosó túloldaláról.


Kizártnak tartom,hogy tetszenék neki.Sok lánybarátja van,akik nagyon csinosak.Én hozzájuk képest egy rút kiskacsa vagyok.Nem sminkelek,nem járok olyan kivágott ,nagyon csinos ruhákban.Sima farmerban szoktam lenni meg valami pulcsiban és kész.


Tudom hülye kérdés,de szerintetek miért néz ?Ennyire ronda lennék ? :D

15L



2017. nov. 15. 16:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*németóra
2017. nov. 15. 16:37
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle
2017. nov. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Neked bejon a srac?
2017. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen :) Olyan szép kék szeme van és nagyon kedves,bár én még nem beszéltem vele :/ Ő sem jött oda,inkább csak bámult én meg nem merek odamenni...
2017. nov. 15. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A szépség relativ, tehát nem mindenkinek ugyanaz jön be. Az, hogy sok lány barátja van nem feltételezi azt, hogy akar is tőlük valamit. Nekem se a top csajok jönnek be, sok lánybarátom van, mégse vágyom egyik társaságára se igazán.
2017. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajszi fogjunk kezet ugyanebben a cipőben járok.. szinte bámul a tekintetével de méh csak nem is beszélget velem sose de mindig ha mond valamit órán vagy szünetben direkt rám néz mintha azt akarná h figyeljem őt. Bonyolultak a fiúk az tuti. :D 20/L
2017. nov. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!