Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos a helyzet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos a helyzet, valaki segítsen?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb barátnőmnek nagyon tetszik egy fiu, akit mindketten csak latasbol ismerünk, igazából a nevet se tudjuk. A barátnőm néha “kémkedik” utana, hogy kivel találkozik, hogy megtudja, van-e barátnője. Es en is vele szoktam menni ilyenkor. Es itt jon a probléma... A srác ma elhívott engem randira! Ugyanis azt hitte, hogy NEKEM tetszik, mert ugye en is mindig ott voltam, mikor a barátnőm leskelodott utana. Eleg kínos a helyzet, nekem nem tetszik a fiu, viszont neki en igen, es ennek tetejeben a baratnomnek meg ő tetszik... A barátnőm nem tudja, hogy a fiu elhívott (es nem is akarok vele elmenni, nemet mondtam, de persze azt nem mondtam el, hogy tetszik a baratnomnek), es nem tudom, hogyan mondjam el neki ezt az egészet, nem akarom, hogy utana engem lásson hibásnak.


Szerintetek mit csináljak? Köszi a válaszokat!



2017. nov. 17. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mond el a srácnak, hogy a barátnődnek tetszik ő, mi a véleménye.


Neked miért kínos, te nem tehetsz róla.

2017. nov. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem mondd el a barátnődnek az igazságot, ha neked nem tetszik a srác sokat nem veszíthetsz ezzel, viszont a barátságotokba belerondíthat a titkolózás. Nem te vagy a hibás, de ha hazudsz a legjobb barátnődnek, akkor te leszel.
2017. nov. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!