Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen a helyzet mit...

Reménytelen a helyzet mit csináljak? Segítsen valaki kérlek

Figyelt kérdés
Tudjátok senki sem úgy születik , hogy öngyilkos akaar lenni, mindenki aki ilyet csinált, vagy megpróbálja megtenni oka volt rá. Az élet bármennyire kegyetlen , de attól még szép... de sajnos amennyire gyönyörű, ugyan annyira kegyetlen is..soha de soha nem gondoltam hogy elvegyem magamtól az életet. Egészséges vagyok , és ez nagyon fontos az életben. De olyan logikátlan az egész mikor éppen kezdek boldog lenni valami történik..mire összekaparom magamat a földről újra elgáncsol valami...nap mint nap gyilkolnak, egymást köpik az emberek..ha az utcán valaki kidűl ott hagyják, mert azt hiszik részeg ,pedig komoly baja van es meghal..olyan undorító aaz egész.. engem a családom is olyanra kényszerít amit nem akarok..iskolába.. nem egy buta liba. vagyok aki nem akaar a suliba járni , hanem állandó terrorba vagyok az iskolába.. akik oda járnak ha egy rossz szót hozzámvágnak annyira fel emészt olyan gyenge vagyok..annyira utálom..magántanulo pedig nem lehetek mert bár szívesen tanulnék.. melette szeretnék pszichologushoz is járni hogy probálja velem valaki megértetni hogy sajnos ilyen az élet ,mert magamnak hiába mondom úgysem hiszek magamnak..de bármikor amikor próbálom elmondani bárkinek a problémáimat vagy utalok rá csak ordibálnak velem nem érdekli őket....lassan inkább mondom el egy idegennek a problémám mint ithhon mert ha azt mondja egy idegen nem vagy normális az annyira nem fáj mintha a családom vágná ezt a fejemhez ahelyett hogy megértenének egy kicsit is. szóval mit tegyek? köszi hogy elolvastad.
2014. okt. 9. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben. Semmi más nem történik, mint hogy abba a korba léptél, amikor elkezded értékelni, és értelmezni a környezetedben látottakat, hallottakat.

Hidd el, ezen mindenki átesik. Előbb-utóbb a helyére kerül minden érzésed az újonnan felfedezett világból, és boldog leszel.

Nem írtad ugyan, hogy hány éves vagy, így csak tippelni tudlak kb 13-15 közé.


Pszichológushoz nem hiszem, hogy indokolt lenne elmenned, mert sose fogod tudni egyedül megoldani a lelki gondjaidat, ha most nem tanulod meg.

Ha otthon nem hallgat meg senki /hozzáteszem kevés az olyan gyerek sajnos akit meghallgatnak, tehát ezzel sem vagy egyedül sőt.../ akkor a legjobb barátnőddel beszéld meg. Ha nincs barátnőd akkor egy naplóba írd ki magadból az érzéseidet, és várd amíg lecseng a kamaszkor. A rengeteg hormon ilyenkor csak úgy tombol. Az általános levertség is származhat innen.

Szóval fel a fejjel, és ahelyett hogy sajnálod magad és a sorsod, keress valami jó kis elfoglaltságot ami leköt. Úgy könnyebb túlélni ezt az időszakot.

2014. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj privibe!:)
2014. okt. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megertelek, velem is ez van... Undoritonak tartom a vilagot, mas felfogasaim vannak mint a korulottem levoknek. Nincsenek barataim, mostanaban nagyon maganyosnak erzem magamat, mert mindenki bant, vagy nem ert meg. A szuleimet persze ez nem erdekli

16/L

2014. okt. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyzet nem reménytelen. Bár annak véled most, pár év múlva már csak emlék lesz ez a zűrzavarosnak látszó helyzet. Tanulj, olvass, sétálj a barátaiddal, vegyél részt a házimunkában, így nem jut idő kesergésre. Fel a fejjel, lesz sokkal jobb is.
2014. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!