Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy még érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy még érdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pár hónapja beszélek, de csak úgy hébe-hóba. Bulik alkalmával mindig ír, hogy ott leszek e és ha igen megkeres és általában velem van egész este.Múltkor majdnem elcsattant egy csók, de én végül úgy alakítottam, hogy csak egy puszi lett az orromra. Ezt azóta már bánom. A legutóbbi bulin én kerestem, hogy jön-e és tök izgatott lettem mikor mondta, hogy igen. Viszont nagy csalódás volt, mert kb 3 szót ha váltottunk egymással aztán ő elment és táncolt más lányokkal. Jó, nem nyomulósan, csókolózni se láttam senkivel vagy ilyesmi, de szarul esett. Utána el is jöttem és csak reggel láttam hogy írt még az este üzit, hogy hol vagyok. Írtam hogy már eljöttem, erre ő ezt lezárta egy kétszavas válasszal. Úgy érzem megvan köztünk a kémia, de mikor szónélkül otthagy, meg nem keres amúgy csak ilyenkor akkor nagyon elbizonytalanodok mit is akar tőlem.

Szerintetek? Vagy úgy érzi elutasítottam és már nem mer úgy próbálkozni?

Mit csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését újra?


20/L


2017. nov. 17. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Te buliban éled az életed?
2017. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!