Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimnáziumot és mivel minden (legalábbis a legtöbb) kilencedikes osztályban megesik, hogy kavarnak meg összejönnek meg ilyenek. Hát velem is ez történt és már gólyatábor óta nagyon jóba vagyunk minden reggel együtt megyünk suliba, és a srác nagyon aranyos figyelmes irányomba, csak et alatt a 2,5 hónap alatt történtek olyanok hogy az egyik osztálybuliban 2 lánnyal is smárolt (persze egyik se én voltam), de kijelentette mind a 2-nek hogy nem akar semmit. Mi most jelen pillanatban "kavarunk" ha lehet ezt így nevezni mert nagyon sokszor tett olyan gesztusokat irányomba amiről ezt veheti le egy idegen ember hogy mi igencsak többet érzünk egymás iránt, és erre az egész osztály felfigyelt. Ő tisztába van azzal hogy én szeretem, de én nem tudom eldönteni hogy mit akar mert volt hogy netem mondta hogy szeret, de ebből valahogy kihozta hogy én vagyok a legjobb lány barátja, viszont volt már hogy élőben is odajött megölelt és mondta hogy szeret meg kulcsolva megfogta a kezem és például megenged nekem olyanokat amit másnak nem ( felvegyen a sapkáját ami a legféltettebb kincse) ((igya az innivalójából, mert finnyás) és ilyenek. Eddig tejesen abban a hitben voltam hogy lehet valami köztünk ezalatt a 4 év alatt de miután hétfőn odajött megölelni és közben mondta hogy ő szeret engem és tudja hogy én is őt utánna kedden szerdán nem szólt hozzám és akármennyire is kérdeztem tőle hogy mi a baj azt mondta hogy semmi. Ilyenkor mit csináljak? csütörtökön már beszéltünk meg ma is, de nem volt túl beszédes. Talán azért sértődött be mert hétfőn nem mondtam neki hogy igen szeretem vagy mi? mit csináljak? hagyjam az egészet vagy megéri küzdeni?
2017. nov. 17. 19:20
 1/3 TR75 ***** válasza:
Hagyd.
2017. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg kettesben, komoly hangvételben. Kérdezd meg tőle, mit érez irántad, mondd el neki, hogy mennyire összezavar téged, hogy hol azt érezteti veled hogy a legjobb lány barátja vagy, hol pedig azt hogy többet érez irántad.


Majd a válasza alapján tán már dűlőre tudtok jutni. De az is lehet, hogy még ő maga sem tudja, mit vagy kit akar...

2017. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. nov. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!