Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy hatalmas problémám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy hatalmas problémám, légyszi valaki segítsen!?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (fiú) barátnője nem éppen a legerkölcsösebb csaj akit ismerek.. Többször meg is csalta, ennek ellenére valahogy mégis együtt vannak.. Történt nem régiben az, hogy a csajt egy másik sráccal látták ölelkezni. mivel tudok erről, azt terveztem elmondom a barátomnak... De attól félek, hogy nem hinne nekem és emiatt összevesznénk..

Mit tegyek?



2017. nov. 18. 11:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt (17L) :)
2017. nov. 18. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Mondd el neki.

De ha nem hisz neked, akkor ne foglalkozz tovább az üggyel, csak egyszerűen közöld a tényt, hogy mi jutott tudomásodra.

Aztán majd ő szépen elrendezi magában az ügyet és biztos vagyok benne, hogy nem fogja szó nélkül hagyni a barátnőjénél sem a dolgot.

Ha nem történik semmi, a te lelkiismereted akkor is tiszta lehet, mert te szóltál.

Ha meg neki így jó, megint csak nem neked kell a kefét rágnod miatta.

2017. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazad van!!

Bár engem akkor is idegesítene, ha nem tenne semmit.. Hisz ő a legjobb barátom.. :(

2017. nov. 18. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Elmondod neki.

Nem számít mit reagál rá, a lényeg hogy tudasd vele mi a helyzet.

2017. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem és jól olvasok a sorok között, akkor azt mondod, hogy ha ő tényleg igazi barátom akkor hisz nekem?
2017. nov. 18. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

#5 hát én nem ezt olvastam ki, de ez is hozzá tartozik a barátsághoz, igen.

Másrészt az a lényeg, hogy ha kiderül és nem szóltál de tudtál róla, akkor te leszel a szar alak.

Ha szólsz és nem derül is, akkor is lehetsz szar alak a szemében, más kérdés, hogy te valójában korrekt voltál.

Ugyanakkor ha kiderül és nem szóltál és nem derül ki hogy tudtad, akkor kimaradsz a partiból.

Ha kiderül és szóltál, akkor meg jófej leszel, mert nem tartottad vissza az információt, hanem segítetted az igazság kiderülését.

Mérlegelj.

2017. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudja, hogy már többször megcsalta, akkor nyilván tisztában van vele, hogy milyen, és hogy ez bármikor újra megtörténhet.


De 1. TE nem láttál semmit. 2. Más sem látta, hogy épp megcsalná a barátját. Az ölelés még nem megcsalás. Pláne gyerekeknél.


Ha valakivel smárolt vagy szexelt volna és úgy bukik le, akkor jogos beleavatkozni. De itt nem ez történt. Én is meg szoktam ölelni másokat a páromon kívül.


Ha ezt most így előadod a haverodnak, hogy az ismerősöd mesélte, hogy látták a barátnőjét ölelkezni egy sráccal, az szimpla sz**kavarás, és egyből arra gondolnék, hogy bele vagy esve a csávóba és meg akarod szerezni, ezért próbálod beadni neki, hogy a nője megint megcsalja.


A helyedben inkább nem szólnék semmit, egyrészt mert most tényleg nem történt semmi, amiről szólni kéne, másrészt meg a srác ezek szerint nagyon szeretheti a csajt, szóval csak magadat löknéd el tőle, ha belekavarnál.

2017. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez közel sem így van!!!!
2017. nov. 18. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Történt egyszer régen, hogy korábban mentem el a munkahelyemről, és nem kötöttem a kollégák orrára, hogy hova megyek. Hiba volt, mert a nejem közben keresett. Személyesen, hisz akkor mobil még nem volt. És mivel az üzem egész területén elő szoktam fordulni, ő is bejárta az egészet.Az összes férfi részlegvezető, akitől kérdezte, azt mondta, ebben a percbe mentem el tőlük, illetve az egyik azt, hogy a vezér hivatott raportra. Csak a két nő jelentette ki, hogy délelőtt láttak utoljára, sőt az egyik azt is hozzátette, hogy jó lenne, ha odafigyelne rám a nejem, mert nem vetem meg a szebbik nemet.

Azóta is számtalanszor tapasztaltam, hogy mindig a nők érzik úgy, hogy az ő szénájuk rendben van, és másnak a magánéletét is nekik kell rendbe tenni.

2017. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha elmondanád neki, amit hallottál? Lehet, hogy ő is utána szeretne járni, nem?
2017. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!