Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megláttok egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megláttok egy lányt fiús/fiú pólóban arról ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mi az első ami az eszetekbe jut?

2017. aug. 28. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Csóró
2017. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%

Hogy gyökér.


Vagy hogy lehányta az övét, és az öccse pólóját vette fel.

2017. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hol érdekel hogy mit gondolnak mások ha nekünk kell hogy jó legyen. Egyszer ugy is meghalunk, nem? Akkor legyünk önmagunk.

L

2017. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, hogy mit értesz ez alatt... Ha a mintája valamilyen sztereotipikus "fiús" minta, akkor semmi rosszat. Ha viszont a póló szabását érted ezalatt, akkor arra gondolok, hogy nem tudsz normálisan öltözködni.
2017. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog:

Kedveli a fiús stílust, ami nagyon tetszik egy lányban.

Feminista, na ez kevésbé. :D

2017. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Basszus ,a férfi ruhák rohadt kényelmesek,és olcsóbbak ,a női ruhákkal ellentétben ><

miért kell a fiús öltözködést össze párosítani a feminizmussal???közük nincsen egymáshoz ..

Olyan nem lehetséges hogy egyszerűen csak ezt preferálja?

16/l

2017. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jól tud kinézni.
2017. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

2.válaszoló:Miért lenne gyökér? Ha valaki ezt szereti vagy ez tetszik neki attól még nem gyökér. Én is szoktam a barátom pólóját hordani azért mert szeretem hordani a pólóját, akkor most én is gyökér vagyok?


(L)

2017. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem tehetek róla, hogy összekapcsolta az agyam a kettőt.

Mindegyik zakkant feminista férfiruhákban (jobb esetben, van akik pucéran) rohangál egyenlőséget ordítozva, ők vonják magukra a figyelmet, és nem a normális lányok.

Leírtam, hogy kifejezetten tetszik a stílus, de arról nem tehetek, hogy a gondolataim mellé ilyen aberrációt képviselő emberek csatlakoznak.

Egyébként egyetértek, kényelmesebb és olcsóbb is.

2017. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

#8

Én nem az vagyok, akivel vitatkozol, és nem is értek vele egyet, de amúgy itt pont nem arról van szó, hogy a barátja pólóját hordja, az szerintem más tészta.

2017. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!