Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit egy buliba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit egy buliba ismertem meg? Tobbi lent

Figyelt kérdés

O kezdemenyezett, ram maszott kb. de nem volt csak egy kicsiket berugva ez tuti.

Facebookon is o irt ram masnap belajkolgatta a kepeim. Meg buliba is elmondta hogy tetszek neki stb. Utana facen is mondta hogy mikor meglatott mar bejottem neki.

De ez mar tobb mint egy hete es azota kb nem is beszelunk. O mar ram se ir.. most akkor ez mi? Nem lehet elmenni rajta...

17/f


2017. nov. 19. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Éretlen érthetetlen csitri. Bocs de ahogy leírtad csak erre tudok gondolni, semmi komoly nem sülhet ki ebből.
2017. nov. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De undorító az ilyen lány.
2017. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Buliban ismertem meg-ez így helyrs,s rengeteg hibát vétettél.
2017. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is szinte.ő kezdeményezett 3 óra egymás nyalása,hazafele amikorra már az italos állapot is elmúlt tök cukin kézenfogva sétáltunk.aztán már másnaptól alig írt vissza,stb stb.

ha ezt egyszer megértem,hogy mire jó :D 20/f

2017. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!