Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Van egy lány akit nemrég ismertem meg. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 1 hete ismertem meg jobban. Egy iskolába járunk ő 15 éves én 17. Már az ismerkedés legelején túlvagyunk és szerencsére ő is mutat némi érdeklődést irántam.

"Tervem" az, hogy holnap még kikérem a véleményét (pl.: szerinte milyenre vágjam a hajam, melyik inget vegyem meg...) és aztán valahogy el kéne hívjam találkozni.


Na itt vagyok elakadva. Hogyan mondjam el neki ezt? Ha nem-et mond akkor az elég kínos :/. Ha igent mondana hova lenne érdemes elmenni első találkozásra?


Köszi a válaszokat előre is.


2017. júl. 8. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem vagy benne biztos hogy belemenne ,először próbáld ne konkrétan elhívni ,hanem hogy 'majd egyszer beülhetnénk valahová' . Ha erre azt mindja persze/igen/jó lenne/stb. akkor utána (akár rögtön) megkérdezheted hogy x napon ráér-e.

Viszont sose fogod megtudni ,ha nem teszed meg. Szóval én azt mindom mindenképpen hívd el egyszer ,max majd azt mondja nem. Ami nyilván kellemetlen ,de legalább tisztázódik a helyzet.

2017. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hívd el meginni valamit, esetleg sétálni. Moziba semmiképp, annál rosszabb randi nem nagyon van.

Ha nemet mond, az nem kínos. Azoknak vannak a legjobb női, akik nem félnek a visszautasítástól. A képlet egyszerű: menj oda hozzá, és kérdezd meg, hogy van-e kedve meginni veled valamit.

Ne stresszeld túl, menni fog, sok sikert! :)

2017. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mozi meg se fordult a fejemben :D

Köszönöm a gyors és segítőkész válaszokat, mindenképp elhívom amint lesz rá alkalmam.

2017. júl. 8. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:

" holnap még kikérem a véleményét (pl.: szerinte milyenre vágjam a hajam, melyik inget vegyem meg...) "

Megfelelési kényszered van? Csináld azt, ami neked tetszik és vedd meg, ami neeked tetszik, mert lehet amit ő választ, te a hátad közepére se kívánnád.

Csináld azt, ami neked tetszik, mert ha így cselekszel, pár év múlva a nő már kérdés nélkül meg fogja mondani, mit csinálj, mit vegyél fel és stb. Így születnek a papucsok.

2017. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy is, nehogy azthodd, hogy azt csinálnám amit mond hisz csak 1 hete ismerem.


Ebből kiderülhet 1-2 dolog. Ha pl. aztmondja, hogy döntsd el te, amelyiket te szeretnéd akkor lehet, hogy kevésbé érdeklem.

Viszont ha javasol valamit, hogy neki az jobban tetszik / szerinte az jobban állna akkor lehet, hogy valóban bejövök neki.


Lehet oltári nagy hülyeséget írtam, egy próbát megér.

2017. júl. 8. 23:59
 6/6 I noor Y ***** válasza:

Az olyan jo otlet amit irtal de komolyan

Buszke vagyok rad

Erre csak igent lehet mondani

Am en abban a hitben elek ha ő az a lány

Erted A LÁNY . akkor mind1 hova mentek csak az szamit h egyutt vagytok mert mar akkor eszméletlenul fogjatok magatokat erezni ( felteve ha szamodra o A LÁNY es az o szamara te vagy a FIU ) szal erted?

2017. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!