Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti szívesen megismerné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti szívesen megismernétek egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy jó kategóriába rakom-e,de ez most nem lényeg.:)

174 cm magas, 61 kg,lapockáig érő mézszőke haj,szürkés-zöldes szemszín,sportos testalkat,B-s mellméret,edzett fenék,vékony derék,kissé telt ajkak.Metál és rock zene függő,szeret olvasni,4 nyelven beszél,nem preferálja az alkoholt,gitáron és zongorán játszik.Közvetlen,mosolygós,de még is egy kissé zárkózott,szégyenlős,de egyben ki tud állni magáért minden esetben.Imádja a nagy testű kutyákat, és makacs.Így utolsó infónak:16 éves.



2017. nov. 19. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
4 centivel magasabb vagy nalam, utalom a metalt, tulsagosan szeretek inni, nem szoktam sosem olvasni es nem szeretem a kutyakat. Ugye mennyire osszeillunk?😏
2017. nov. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hááát. Elég kevés infó. Ezekből az adatokból szimpatikusnak tűnsz, még ha már nem is vagyok oda a rockért..DE. Tényleg nagyon sok dolgon múlik az, hogy megismerne, beszélgetne e veled egy srác. Fontos eleve a kisugárzás, az arc... Ha ezek nem a legjobbak, akkor máris csökken az esélyed, hogy valaki odamegy hozzád, vagy rád ír.


15f, ha gondolod írj

2017. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2017. nov. 20. 20:43
 14/15 anonim ***** válasza:
És mik a rossz tulajdonságaid? Tökéletes ember nem létezik, még akkor sem ha így mutatod be magad.
2017. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tartom tökéletesnek magam,sőt nem is hiszek abban,hogy vannak tökéletes emberek.

Nos,nagyon maximalista vagyok a jövőmet illetően.Sose tudok teljes rendet tartani magam körül.Néha nagyon makacs tudok lenni,hirtelen haragú vagyok,ami alatt azt kell érteni,hogyha olyan szituációba kerülök,amikor valaki flegmázik,leszólja a barátaimat/családom,akkor gondolkodás nélkül,nem éppen nőies módon intézem el az illetőt.Ha valakit nagyon nem bírok,akkor az sajnos cinikus viselkedésmódban nyilvánul meg nálam.Nem tudom,hogy ez rossz vagy nem rossz tulajdonság,de ha dudálnak vagy fütyülnek utánan a primitív barmok az utcán ,nagyon csúnyán visszaszólok.Itt persze nem a szitkozódásra kell gondolni,inkább a sárga földig való leoltás az én asztalom.Így összegezve ezek a hibáim vannak,meg persze,amiket én saját magamon látok,de az más téma.Külsőleg sincs tökéletes ember.

2017. nov. 30. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!