Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szívesen megismernétek egy...

Ti szívesen megismernétek egy ilyen típusú nőt? (többi lent)

Figyelt kérdés

A nő a másik nem szemszögéből nézve helyes, nem ronda, csinos, okos, művelt, vagy ha nem is a művelt a megfelelő szó, akkor intelligens. Akik ismerik, azt mondják életrevaló, jó beszélgetőpartner, hatalmas szívű, néha nyers de igazmondó, és nagy igazságszeretet él benne. Szeret írni, ismerkedni, beszélgetni... :)

A negatívumok mások szemével: néha nyers, nagyszájú -amit van aki nehezményez, van aki díjaz, vannak pillanatok amikor arrogáns, nehezen oldódik, sokszor közvetlen, sokszor meg elzárkózó. Eleinte szótlan, később feloldódó... összességében: furcsa jellem, és talán ez a vonzereje... :) Arroganciát úgy értsétek, hogy csak azzal szemben, akin szintén érzi ezt. Alaptalanul nem, mert érzékeny lelkű, számára az emberi kapcsolatai nagyon fontosak, viszont barátságot csak úgy képes ápolni, ha adok-kapok alapon van a dolog. Sokszor ezt ki is használják, emiatt sokat kesereg... Hangulatember...


Ha igen, nyugodtan írhattok, fiúk, lányok egyaránt. :)



2014. jan. 9. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen szívesen,viszont egy kort elárulhatnál magadról :)
2014. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
24 éves leszek.. :)
2014. jan. 9. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
hóna, nap?
2014. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hónap, nap?

úgy értem, fogadjuk, hogy decemberi vagy!

2014. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért pont decemberi? Egyébként nem... :D
2014. jan. 9. 14:30
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor november végi?
2014. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez nem mindegy egyébként? ha így lenne hogy év végi, akkor azt írtam volna hogy 23 ;) :D
2014. jan. 9. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem, nem ismernék meg egy ilyen nőt.
2014. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szia! pont ilyen vagyok, csak egy tizessel több:) És decemberi!:)

Nekem nem mindig könnyű ezzel együtt élni, és a korral sem feltétlenül szelídül az ember.

Ja, és nő vagyok.

2014. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nahát, pont rólam írsz, csak én idősebb vagyok 12-vel. :-D

Velem szeretnek ismerkedni és általában kedvelnek is ,szóval nem érzem, hogy ez probléma.

2014. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!