Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor miért ölelnek meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor miért ölelnek meg?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim köszönéskor ölelgetik egymást ami rendben van.De suliban számomra idegen lány be sem mutatkozott engem már is megölelt én meg nem karoltam át mivel azt sem tudtam kicsoda és én amúgy is csak számomra fontos embereket ölelem meg.

Én értem és érzem is hogy ha két ember ölelkezikaz mind a két embernek jól esik, de köszönéskor az az 1-2 másodperces ölelés is valamilyen hatással van rájuk vagy csak megöleli? Osztálytársaimat gyakran látom a folyosón ölelgetni más évfolyamba járó fiúkkal és lányokkal egyarát pedig még úgy nem is ismerik egymást.

Elnézést a tudatlanságom miatt de én ezt szeretném megtudni hogy egyáltalán valamilyen hatással van-e ez rájuk vagy csak szimplán megszokásból meg menőségből csinálják.Mert ha hosszabb ölelés lenne akkor látnám hogy jól esik mindkettőnek és hatással van rájuk, de sajnos így nem tudom.

Normális választ szeretnék kérni.


2017. nov. 23. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egyedül a barátomat szoktam megölelni meg egy két alkalommal a barátnőimet es amikor látom hogy mások ölelgetik egymást megmondom őszintén nem értem miért, és ugy látom hogy a többségnél ez csak divatból van.
2017. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is csak a hozzám legközelebb álló embereket szoktam megölelni

amúgy valószínűleg ez csak egy köszönésforma, mint a kézfogás vagy a puszi-puszi. nem hiszem hogy az ilyen felszínes ölelések hatással lennének rájuk.

2017. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ez nem furcsa mert más a kultúrám, és már megszoktam...ha barátot ölelsz, azonban azt nem értem hogy miért ölelgetik egymást emberek akik ha 1 hónapja ismerik egymást, és köszönés után rögtön ki is beszélik őket. Miért kell az embereknek képmutatónak lenni?
2017. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!