Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha harsány, de am elég félénk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harsány, de am elég félénk srác vagyok, akkor sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Szeretek beszélgetni az emberekkel, szoktam bulizni járni, kívülről úgy nézhet ki, h semmi bajom az önbizalmammal... pedig belül elég visszafogott ember vagyok. Tudom kicsit ellentétes dolgot írok, de tényleg így van, aki megismer az tudja, h milyen is vagyok valójában. De másoknak csak egy bulizós csajfelszedős srácnak tűnhetek, ez nagyon nem így van, azt érzem nagyon sivár az életem:(( vmi tanács? 22/F

2017. nov. 24. 17:08
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha így is érzed, semmiképp se leplezd az ellentétével, illetve ne is adj hangot az önbizalomhiányodnak. Sokan a beképzeltség minden jelével próbálják eltakarni azt, amit valójában éreznek. A kiállás számít, az 1.benyomás. A lányok szeretik a határozott fiúkat, akik tudják, mit akarnak, de ez sokszor átüt negatívba. Tiszteld, és kezeld úgy, amilyen szándékod van vele, és ne arra figyelj, mit gondolhat rólad, mert csak befeszülsz. Add magad, ha mást mutatsz, ki fog derülni. Fogadd el magad, hogy közeledni tudj.
2017. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtál!!:) Egyébként ez a harsányság, extrovertáltság is belülről jön, csak sajnos mellette van ez a gátlásos énem is :/
2017. nov. 24. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos istenem :D de amugy ha magabiztos vagy es harsány, akkor a lanyok maguktól is odamennek hozzad :D
2017. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha szeretnél erről valakivel komolyabban beszélgetni, írhatsz privátot! 16L
2017. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát am szívesen beszélgetnek velem a lányok, van csípkelődés egyebek, de ha lépni kell, félek, h majd jajj mit tudom én mi lesz XD
2017. nov. 25. 18:45
 6/7 CFB ***** válasza:

Ne félj sosem lépni. Gondolj arra, hogyha neked való a lány, akkor igent mond, ha nem, akkor meg nemet. Ez az élet rendje. Nagyon sokan félnek amiatt, hogy "mi lesz, ha nemet mond". Az élet megy tovább, ki-ki hogy éli is meg ezt a " csalódást". Engem is utasítottak már vissza, és én lány vagyok. Ez 2 nappal a megismerkedésünk után volt. Még mindig nagyon jó barátok vagyunk. És nincs olyan, hogy a Földön ne élne, csak egyetlen egy hozzád illő ember.

Csak fel a fejjel, és légy önmagad. 😊

(Apropó, én kedvelem az ilyen személyiségű sracokat, mint te.úgyhogy emiatt igazán nem kell aggódnod, lesz barátnőd, ne félj 🙂)

2017. nov. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is mindig ezt mondom tanácsként a többieknek, ha dillemáznak, de magamnak mindig túlbonyolítom a dolgokat... másoknak könnyebben tudok adni jó tanácsokat, mint magamnak 😂😂
2017. nov. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!