Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszer érdeklem egyszer nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer érdeklem egyszer nem miért csinálják ezt a fiúk? 18/L

Figyelt kérdés
Másfél évig jártunk aztán szakított velem. Nekem azután lett egy kapcsolatom ami miatt félévig nem kerestük egymást.Miután ennek a kapcsolatnak vége lett újból beszélgettünk minden olyan volt mint régen keresett mindennap. Az elmúlt időszakban pedig már ritkábban van hogy 1 hétig le se szar aztán meg ha ír elmondja hogy mennyire szeret és összejönne velem. Nem értem a helyzetet ha szeret miért nem keres gyakrabban ? Vagy miért kell ezt csinálni?

2016. okt. 23. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
A fiú akiről szó van szintén 18 éves
2016. okt. 23. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Furcsán viselkedik tényleg, lehet hogy rájött, hogy neki te kellesz, de lehet hogy csak újra ki akar használni vagy néha úgy gondolja hogy kellesz neki néha meg úgy hogy nem.
2016. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért, akit én szeretek lányt, mikor már éppen kezdenék túl lenni rajta, miért láncol újra magához azzal hogy keres, hogy aztán megint ne legyen semmi?
2016. okt. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert FIÚ! 18/L
2016. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekled őt szerintem, de lehet csak szórakozik.
2016. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!