Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

A sztori baroni hosszú ezért megpróbálom lerövidíteni.

Már egy éve (sajnos azóta se tudom kiverni a fejemből ,raadásul hihetetlen hogy szalad az idő) tetszik egy srác. De nem csak úgy 'bejön' hanem tényleg odavagyok érte.

Anno nem is tudtam kicsoda ,egy suliba jártunk (eggyel felettem volt ,most elsőéves egyetemista). Nég mielőtt bármit is tudtam volna róla egyfolytában nézett ,olykor már bámult úgy ahogy még senkit nem láttam hogy így nézne engem (nem arra a tipikus "megdugnám" nézésre gondolok). Aztán azt vettem észre mintha zavarban lenne ha ránézek stb.

Nekem egyre jobban tetszett és ezt próbáltam kimutani ,hátha történik valami. Nem történt.

Visszagondolva elég idiótán viselkedtem (akkoriban váltak el a szüleim ,szóval elég nehéz időszak volt és visszagondolva nem is értem hogy néhány dolgot miert csináltam -gondolok ez alatt éretlen vihorászásra v össze-vissza beszélésre ha ott volt es társai..)

Szóval összeszedtem a bátorságom és ráirtam. És nagyon kedves volt a beszélgetéseink alatt de nagyon keveset beszeltünk és így nem is lett belőle semmi.

Úgy voltam vele hogy akkor ennyi volt és bár majd' megőrültem ettől (időközben azért megismertem valamennyire ) nem csináltam már semmit.

De továbbra is ugyanúgy nézett.

Nyáron nen láttam ,majd a nyár utolsó hétvégéjén egyik este "összefutottunk" (ő is és én is a barátaimmal voltunk) és olyan volt mint régen amikor mertem remélni hogy akar tőlem valamit.

Nem vagyok szerelmes ,de volt mar viszonzatlan szerelemben részem ,tudon hogy az milyen de ez a 'helyzet' annál sokkal jobban nyomaszt. Láttam rajta az érdeklődést ,vak nem vagyok de mivel semmi nem történt nem tudom hová tenni a dolgokat.

És azóta sem tudom kiverni a fejemből. Igaz talán nem is akarom ,de fogalmam sincs hogy én tehetek-e még valamit.

Vagy csak nem tudta mit akar ,vagy a nem szándékos hülye viselkedésem az oka vagy fogalmam nincs.

Valaki valami tanács/tapasztalat/bármi?

17/L



2017. nov. 25. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kellesz eléggé. Egy pasinak ha kell egy nő, akkor azért lépni szokott!
2017. nov. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval összeszedtem a bátorságom és ráirtam"

Haha. Így járnak az udvarlós lányok.

2017. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SaJt01 ***** válasza:

Gólyatáborban volt egy lány. Az elsö látásra nagyon megtetszett. Többször is arra lettem figyelmes hogy kedves tekintetével figyel. Pár évvel idösebb nálam. Nagyon jól ki jöttünk, eddigi életem legjobb napjai közé tartozik az a 3 nap.


A tábor után találkoztunk pár buliban, haza kísértem. Beszélgettünk sokat, elhívtam sütizni. Úgy éreztem hogy: ahaaaaa, Téged kerestelek eddig. Ritkaság ilyen embert találni és nagyon örültem.


Azt mondta hogy nagyon kedves vagyok, nem tudja pontosan mik a szándékaim, de ö szeretne inkább csak barát maradni. Megköszöntem az öszinteségét, elöször egy megkönyebbülést éreztem hogy kiderült mi van. De ami van az annyira nem tetszik és nagyon hamar el is szomorodtam.


Egy jó nagy békáról van szó amit nem tudtam lenyelni.


Belegondoltam hogy mennyi szuper dolog történt velem(pl szuper Tesóm, Anyám van, voltam Indiában, és itt mindenkinek van remélem még sok 100 dolog) és rájöttem arra hogy milyen önzö és telhetetlen vagyok hogy mindenböl a legjobb kell azonnal amit el tudok képzelni.


Nagyon tetszik és örülök hogy egy ilyen csodás leányzónak legalább a barátja lehetek.

A béna történetemnek minden látszat ellenére nem az a tanulsága hogy:Jeee együtt legyünk boldog vesztesek.


A lényeg az hogy ha találsz valakit akiben meglátod az értéket akkor azért az emberért tedd nyugodtan félre az aktuális érzelmi katyvaszt ès hagyd hogy valami csodás történjen

2017. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetemista? Minden heten masba teszi ezt jelenti.25 f
2017. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát tegye:D

Nem az érdekel hogy kiket dug meg alkalom adtán.

2017. dec. 18. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire konnyu veru vagy spanokat erdekelned 20 centis foiskolasok.. Xdd adagolnanak.
2017. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már miért lennék könnyű vérű?

Nem azt írtam hogy engem dugjon meg hanem hogy az nem érdekel hogy eddig hány lányt dugott meg.

Én nem az ilyesmire hajtok.

2017. dec. 18. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!