Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl rajta? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? 18/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sokan felteszik a kérdést, lehet csak megnyugtatásból jó ha leírom..

A volt barátommal még tanév végén jöttünk össze és kb. 3 hónapig voltunk együtt. Nyáron sajnos nem sokat találkoztunk, mert vagy én vagy ő nem volt itthon. De beszéltünk minden nap szinte. Nyár végén tudtunk többet találkozni. Nem akartam semmit se elsietni, de nagyon lassan haladtunk. Amikor nála voltam filmezni csak ültünk egymás mellett. Amikor pedzegettem neki, hogy a szüleim nem lesznek itthon, nem is érdekelte. Végül az lett a dologból, hogy egy hónapja szakítottam vele. De azóta is rendszeresen gondolok rá és úgy érzem, hogy megérne még egy próbát.. Mit kéne tennem szerintetek?



2017. nov. 7. 21:06
 1/3 anonim válasza:

Azért szakítottál, mert nem feküdt le veled?

Próbáld helyrehozni, megmondod neki, hogy hülye voltál és beláttad ezalatt az idő alatt, hogy szereted, találj ki valamit.

Ha annyira fontos a szex te is kezdeményezhetsz, amugy lehet voltál neki annyira fontos, hogy nem akarta elsietni az elsőt.

2017. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem! Nem azért szakítottunk, hanem mert keveset foglalkozott velem és amikor lett volna rá alkalom se akart velem lenni. (nem szexre gondolok elsősorban, hanem filmezés, alvás.. ilyesmik)

2017. nov. 7. 22:23
 3/3 anonim válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek akik nem ugy igénylik a törődést. Lehet neki ez volt a pont elég, ami neked nagyon kevés. De ezt meg kellett volna beszélni. Vagy csak nem gondolta veled komolyan.
2017. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!