Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok, akiknek úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akiknek úgy lett barátnője, hogy a csaj kezdeményezte?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek, hogy történt?

Mekkora erre az esély?



2017. nov. 26. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt. A lány ramirt, beszélgettünk,aztán összejöttunk
2017. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vagyok a lány. Hónapokig láttam őt, de nem tudtam hogy kicsoda. Aztán egy nap betévedtem a boltba ahol dolgozik, majd (mivel azelőtt már megtaláltam facebookon és bejelöltem) ráírtam, mert másnap volt a szülinapja. Nem hagytam, éreztem hogy beszélnem kell vele, majd összejöttünk. 14 hónapja együtt vagyunk :)
2017. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az a baj, hogy nàlunk oda vissza kezdeményezés volt. Talán egy fontosabb pont volt az amikor megfogtam a kezét és úgy járkáltunk. De aztán már ő hívott el moziba..... Szóval nem tudom 🤔
2017. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nő vagyok. 1 kivételével az összes kapcsolatom én kezdeményeztem.

Igyekeztem az illető közelébe lenni, sokszor véletlenül összefutni vele. Próbáltam információt megtudakolni róla másoktól, vagy csak úgy fülelve. Próbáltam beszélgetni vele, ami nálam nagy dolog, mert elég csendes és zárkózott vagyok.

Bármilyen lehetséges kapcsolattartási vonalon beszélni az illetővel, úgy hogy idióta ürüggyel kerestem meg...stb


Évekig tartó kapcsolatok voltak. A jelenlegi most is tart, de hogy meddig, azt a jövő zenéje.



Egyébként már zavar, hogy mindig nekem kellett vagy kell kezdeményezni és kaparni a másik után.

2019. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!