Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-17 éves lányok! Veletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-17 éves lányok! Veletek volt már olyan, hogy egy 10-20 évvel idősebb férfi rátok írt/bepróbálkozott nálatok?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit csináltatok?

2017. nov. 29. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt, és elég naiv módon sokmindent elhittem amit nem kellett volna, végül nem lett belőle semmi.
2017. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Volt. És csak visszaírtam.
2017. nov. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
igen, itt.. elküldtem a faxba
2017. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Volt, visszaírtam neki. Mikor elkezdett fura dolgokat írni, letiltottam
2017. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Visszautasítottam az összeset. Nincs szükségem pedofilokra. Szerintem te is inkább a saját korosztályodban keresgélj. (már ha ezért tetted ki a kérdést)
2017. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt,nem válaszoltam neki és tiltottam.
2017. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Volt visszaírtam hogy kiderítsem normális-e ha az akkor mondtam neki hogy úgy beszélgessen velem hogy csak barátkozni akarok. Ha meg nem volt normális vagy letiltottam vagy csak egyszerűen nem írtam vissza neki.

De ha hirtelen(csak úgy a semmiből) képet kért vagy ilyesmi rögtön ment a tiltás!

2017. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Igaz nem vagyok csaj de egyszer egy csávó 27 évesen rám írt amkor csak azt mondtam hogy 17 éves vagyok
2017. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy páran rám írtak már és az olyanoknak visszaírtam, akik normálisnak tűntek, de akik rögtön azzal kezdték, hogy hol lakom meg küldjek nekik képet, azokat rögtön letiltottam.

A normálisnak tűnők között is volt, akiknél egy idő után előjöttek a valódi szándékaik, de voltak olyanok is, akik tényleg csak beszélgetni szerettek volna egy kicsit.

2017. nov. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj, hogy az ilyen férfiak csak látásból ismerik a tinilányokat, de egyébként kb. semmit sem tudnak róluk.

Nekem hálistennek van egy 14 éves kishúgom, úgyhogy ismerek pár tizenéves kislányt, akik hát eléggé nagylányoknak hiszik magukat, de egy pár perces beszélgetésből kiderül, hogy egyáltalán nem azok.

2017. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!