Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kihasznált, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznált, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Az eset elég tipikus: barátok voltunk egy sráccal, én pedig elkezdtem többet érezni. Valószínűleg én is bejöttem neki valamennyire, mert amikor észrevette, hogy másként viszonyulok hozzá, elkezdett kezdeményezni. Hónapokon keresztül szórakozott velem, hazudozott, hogy szeret, aztán kiderült, hogy csak lefeküdni akart velem, semmi többet. Amikor megmondtam neki, hogy én ilyenbe nem szeretnék belemenni, hirtelen eltűnt és nem keresett többet. Ennek már lassan fél éve, de én egyszerűen nem tudok továbblépni. Ő volt számomra az első szerelem (legalábbis azt hiszem), vele volt az első csók, így eléggé ragaszkodom hozzá. Ő már rég túl van ezen az egészen, más lányokat fűz, én hülye pedig még mindig utána sírok. És nem hogy nem múlt el idővel az érzés, inkább egyre rosszabb. Tudom, hogy jönni fog majd valaki, aki tényleg szeret, de ez is olyan reménytelennek tűnik. Hogyan lehet túllépni? Mert se az idő, se a távolság nem segített eddig. 18/L

2017. dec. 3. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem hasonló volt,csak lánnyal. Annyival volt nekem jobb,hogy míg kavartunk rendes volt velem,így egy kis kellemes emlékem van tőle,egy keserű utóízzel. (Miután elváltak útjaink,nagyon rosszba lettünkb.

Mivel,hogy nem tudtam lezárni vele a dolgot,így nagyon zavart,nem éltem olyan nagyon bele magam,mégis bántott a dolog. Sokáig (hónapok) nem tudtam kirázni a fejemből. Rájöttem,hogy nem elfelejtenem kell,hanem túltennem magam rajta. Nehezen bár, de sikerült elkönyvelnem,hogy ez ellen semmit nem tehetek,jó volt ahogy volt,tanultam belőle s igyekszem jobb ember lenni ez által. Most pedig elrabolta a szívem egy lány,kivel egy látszólag reménytelen de boldog kapcsolatot ápolok. Gyakran eszembe jut még mai napig,de már nem csal ki könnyeket az emléke. Légy erős,idővel rendbe jön minden. Tudom,hogy mennyire nehéz,s nagyon sajnálom hogy ilyen sráccal volt dolgod,de remélem,hogy nem adod fel a hited,hisz vannak rendes fiúk is.

2017. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez, csak egy lánnyal. Csak szexelni akart, és hogy legyen valaki, egy pótlék, aki elfeledteti vele az első nagy szerelmét, de nem sikerült, másba volt szerelmes, mással feküdt össze, én meg csak egy bábu voltam, akit kedve szerint rángathat, hiszen szerelmes voltam. Szakítottunk, és azóta eltelt négy év, én pedig majdnem ugyan azt érzem, mint akkor, amikor azt írta nekem hogy igen, szívesen lenne a barátnőm. Hogyan lépj túl, hogy elmúlik-e? Nem tudom. Talán igen, talán nem, talán ha elég türelmes vagy igen, vagy majd enyhül, és jön egy srác aki mindent megfog tenni azért, hogy a lehető legboldogabb legyél. Kívánom hogy így legyen, de minden ami odáig történik fájdalmas lesz, és nehéz, és azt érzed majd hogy kibírhatatlan, de tudod mit? Bármire képes vagy:)
2017. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!