Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl valakin,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl valakin, aki csak kihasznált?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban voltunk, de teljesen elrontotta a barátságunkat azzal, hogy a párkapcsolati kudarcai után rám hajtott. Én naivan azt hittem, hogy komolyak a szándékai, mert olyan dolgokat tett és mondott, amik erre adtak okot (megcsókolt többször is, azt mondta, szeret, utalásokat tett arra, hogy összejönne velem, stb.). Én pedig elkezdtem többet érezni iránta. Hozzáteszem hónapokon keresztül hülyített, mígnem rájöttem, hogy csak hiánya van. Jól esik neki, hogy valaki foglalkozik vele, én pedig kéznél voltam úgymond, szinte a tenyerén hordozott. Viszont megtudtam, hogy közben más lányokkal is incselkedett, köztük az egyik legjobb barátnőmmel, aki szerencsére ezt el is mondta nekem, így végre felnyílt a szemem vele kapcsolatban. Lehet, sőt valószínű, hogy tényleg tetszem neki, de nem annyira, hogy valaha is járjon velem. Én csak pótlék vagyok neki a szerelmi csalódásai után. Még sok minden történt, nem akarok mindent leírni, a lényeg, hogy ez a szintű érzelmi kihasználás teljesen megviselt. Nagyon magam alatt vagyok mostanában, folyton fáradt és lehangolt vagyok, többször sírok, nincs kedvem senkihez és semmihez. A legrosszabb az, hogy tudom, nem kéne vele foglalkoznom, de valamiért ragaszkodom hozzá. Amikor próbálnám elfelejteni, egy idő után mindig megjelenik a kedveskedésével. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem? Mert lassan már az egészségem megy rá erre...

18/L



2017. máj. 30. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért engeded, hogy megjelenjen?

Vágd a képébe, hogy hazudott és hogy csak kihasznált! Ne hagyd ,hogy megmagyarázza, mert te kis naiv még azt is elhinnéd neki.....

Tiltsd le, ha az utcán rádköszön, fordulj el, ha beszélgetni akar, akkor elküldöd, ha nem megy, akkor légy eréjesebb!

Ésszel gondolkodj már! Mit ragaszkodsz egy senkihez??

Amíg ilyen vagy, van esély rá, hogy más is meg fogja ezt veled tenni. Titkon remélem, azért nem voltál annyira okos, hogy le is feküdj egy ilyennel.

2017. máj. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Isten ments...köszi a választ.
2017. máj. 30. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Meg kell mondjam, nem sok olyan tizenéves lány van aki beismerne ilyesmit magának, nehéz dolog ez. De a legfontosabb lépést már megtetted, hiszen beismerted, hogy csak kihasznál.

Hozzátenném, hogy egy olyan srác aki egyszerre több lányt is "hülyít", még tulajdonképpen gyerek. Sajnos vannak ilyen emberek, ezt el kell fogadni. Szánalmasak, mivel nem képesek igazán senkit sem szeretni (hiszen akkor másra nem hajtana) csak azt keresik, hogy őket ki lenne képes szeretni. Az ilyenek másokban is csak a maguk szerelmét látják, jobban jártál, hogy nem lett belőle semmi.

Az is jó, hogy mivel nem kezdtetek járni, legalább nem melletted keresgél magának (mert talán még arra is képes lenne).

Biztosan borzasztó érzés, de sajnos muszáj továbblépned. Meg kell próbálnod pozitívan felfogni: hiszen ha udvarolt neked akkor mégis csak csinos, szimpatikus lány vagy ;) Valószínűleg azért néz más lányok után is, mert már ő is realizálta, hogy veled nem lehet szórakozni. Nem vagy egy olcsó kiscsaj, és nem is ér fel hozzád.

Egyébként én a helyedben továbbra is nagyon kedves maradnék vele, szépen mosolyognék rá és ha bepróbálkozna biztos megköszönném neki, majd közölném hogy nincs szükségem olyasvalakire akinek nincs tartása- mert ha valaki egyszerre több lánnyal próbálkozik, az elég gáz. Nem kell bunkónak lenni, hiszen ha nem jártatok akkor csak magadat hoznád idétlen helyzetbe ha megsértődnél rajta. Gondolj csak bele, ha hisztizel, akkor biztos lesz benne hogy ő nagyon fontos neked és ezzel csak a kis egóját táplálod. Maradj kedves, mosolygós (és lehetőleg mindig csinos ha találkozol vele, hadd szenvedjen...) és távolságtartó, ha ki akarod készíteni :) Az ilyesféle kisfiúknak mindig az kell, amit nem kaphatnak meg.

Hidd el nekem, hamar találsz jobbat :) És sokkal jobban jártál, hogy nem kerültél egy olyan fiú mellé aki igazán nem is téged akar.

2017. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Az elsőnek igaza van, azt kell tenni, amit javasolt.

+ Lelki sérült, kisebbségi komplexusos, "jaj, soha nem volt még barátnőm", "jaj, én nem kellek a nőknek" jellegű pasikkal pedig NE ÁLLJ SZÓBA! Ha ápolgatod a lelküket, azt azzal hálálják meg, hogy indokolatlanul megnő hirtelen az önbizalmuk, és megpróbálnak félrelépni. Ez nem egyedi eset, MINDIG így van!

2017. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bulizz, ismerkedj, es jonni fog valaki, aki elfeledteti veled, ne add fel miatta a fiatalsagod! elj egy kicsit, ne zarkozz be, es ne miatta sirj, akarmilyen nehez, es akkor konnyebb lesz tullepni :)
2017. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg az üzeneteket, nagyon aranyosak vagytok.
2017. máj. 30. 15:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szöges bakanccsal :D
2017. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! engem 2évig hitegetett egy lány,hogy szeret, hittem neki. Van egy srác osztálytársa aki pályázott rá,de engem választott. Amikor végeztem középsulival a srác szabad pályán mozoghatott. Amikor csak velem tudott foglalkozni (a már exem:(.. ) akkor érzetem,hogy szeret,de a srác dolgozott és elvette tőlem. Szóval letiltotta a számomat valamint face-n és minden más úton is megszüntette a kapcsolatunkat,nem tudom elérni,pedig szeretem:(... Szóval azt élem át amit te és tudom,hogy nagyon szar,mikor lassan de biztosan felfogod,hogy kihasználtak. Beszélgess olyanokkal akik meghallgatnak és megértenek! Amit csak tudsz csinálj! sport,zene hallgatás, akár munka, tanulás,játék, barátok! Sürgősen,hogy tudd felejteni! Ami emlékeztet a srácra,zárd ki az életedből! Esténként kikerülhetetlen,hogy rágondolj.. de ha rám hallgatsz,akkor füles és zene maxon! amikor pedig már majdnem alszol,füles ki és máris megspóroltál egy esti depressziózást!
2017. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:))
2017. jún. 1. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A kudarcokat nem elfelejteni kell, hanem észben tartani, és tanulni belőlük. Mert csak ezekből lehet. A siker nem jó tanítómester.
2017. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!