Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb barátom fiu,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legjobb barátom fiu, es ezert mindenki amt mondogatja, hogy ossze kene jonnunk, meg hogy "ti egyutt vagytok? ".

Figyelt kérdés
Egyikunk sem erez tobbet a baratsagnal, mindent meg tudunk beszelni. Mit csinaljak hogy a ‘tobbiek’ is megertsek hogy csak baratok vagyunk?

2017. dec. 8. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne ellenkezz velük, ne foglalkozz velük, előbb utóbb csak elfogadják hogy ti CSAK barátok vagytok és nem több.
2017. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia ,hány évesek vagytok?
2017. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A többieknek, semmi köze a te magánéletedhez. Én senkinek soha nem mondtam, hogy össze kell ezzel jönnöd, vagy, hogy az azzal együtt van, hidegen hagy, mások magánélete, maximum segítek nekik, ha kérik. De nem szólok bele. 16/F Írj privátot, még több segítségért.
2017. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sorstárs:D

Nekem 12 éve legjobb barátom egy fiú, 8 éven át, egész általánosban kellett ezeket hallgatnom, meg néha még most, 9.-ben is, mikor öcsém haverjai átjönnek játszani egy időben a sráccal.

15/L

Hagyd rájuk, majd, ha mindkettőtöknek lesz valakije majd csak abbahagyják, vagy nem. Engem akkor is ezzel nyaggattak, amikor a srácnak csaja volt, igaz nekem nem volt pasim, mert ilyen parasztsuliba jártam, és az összes jó srác vagy foglalt volt, vagy túl fiatal.

2018. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!