Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik lány és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik lány és fiú között legjobb barátság? (Hosszú lesz, légyszi olvassátok végig)

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsi vagyok az az emberek véleményére. :) Nekem van legjobb fiú barátom, 1 éve vagyunk nagyon jóba, a legjobb barátság kialakulásaval együtt, és teljesen hasonlítunk, nagyon jókat tudunk röhögni, és mindig számíthatunk egymásra. Nem néz ki rosszul, oda vannak érte a lányok, de én nem találom olyan "wow, de helyes!"-nek. Persze volt, amikor elbizonytalanodtam, hogy lehet, többet érzek iránta, mert sokat csesztettek ezzel, hogy jöjjünk össze, de megmondtuk, hogy kinyírnánk egymást. :D és rájöttem, hogy egyáltalán nem érzek többet, mert semmi pillangók, és ha nincs itt, nem érzem azt hogy nagyon rossz nélküle stb. Egy nagyon nagy nőcsábász, voltak barátnői, de ő is, és én is tudom, hogy még sosem volt szerelmes igazából. Nekem is mondogatta nőcsábász énjével, hogy össze kéne jöjjünk, meg volt időszak, amikor nagyon ölelgetett, de nem vagyok az a puszi puszi, és leszoktattam róla. Meg jött a kézfogós hülyeségeivel, de mindig tudtam, hogy nem gondolja komolyan, meg nem hagyom, hogy k**vaként kezeljen szarabb időszakában, mint a többi lányt.

És olyan is volt, hogy kijelentette, hogy ronda vagyok, de mindig lepergett a valllamról, mert nem tehetek róla, és egyszerűen nem érdekel. És megmondtam neki, hogy hagyjon ezekkel a kijelentésekkel, mert hidegen hagynak.

Kezdetben ős ellenségek voltunk, de az előbb említettek után kialakult a legjobb barátságunk.

Ma megint szeretethiányos volt, és jött azzal, hogy fogjam meg a kezét, meg az ölelgetései... aztán, hogy kíváncsi lesz, ki lesz életem szerelme, és hogy milyen boldog leszek, meg hogy a barátaimat, meg őt is lehet, hogy lefogom szarni, de örülni fognak nekem, hogy boldog leszek. Közben mellettem végig ott ült a barátnőm, akivel szintén nagyon jóba vannak, de róla ilyet nem említett, és kicsit feszengve éreztem magam, mert egyáltalán nem akarok kapcsolatot és róla semmi ilyet nem beszélt. Persze ritkán vannak ilyen kirohanásai, de akkor nagyon.

Persze más lányokat simán puszilgat, meg ölelget, meg kézenfogva járnak, olyan kihasználás. Én ennek a tökéletes ellentétbe vagyok, de minden másba hasonlítunk nagyon,és úgy ismerjük egymást mint a tenyerünket.

De jellemző rá, hogy van amikor kisangyal, aztán ördög. És 1 év után sincs olyan, hogy csöndbe lennénk egymás mellett, mindig van témánk, mindent megbeszélünk, lányokról is mindig beszél nekem, hogy de jól néz ki, összejönne vele, stb. stb. Én meg adom neki a tanácsokat, hogy mit szeretnek a lányok.

Nektek mi a véleményetek az egészről?

Nektek van legjobb fiú/lány barátotok?

És ha igen többet éreztek?

Vagy jöttetek már így össze?

Minden választ várok! :)

Hülyeségektől légyszi kíméljetek.



2017. nov. 29. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Röviden. 😊
2017. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Akár hány lány barátom volt, a vége mindnek az lett, hogy belém szerettek. Majd megutáltak, mert én nem viszonoztam. Szóval szerintem nem létezik (maximum határozott ideig)
2017. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nekem van egy nagyon jó fiú (már férfi) barátom. Több mint 20 éve vagyunk barátok. Soha nem volt köztünk semmi más, és nem is akarunk egymástól semmit.
2017. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak van egy ilyen tipikus kapcsolata. Csak sajnos az a lány többet érez iránta. Szóval, abban a környezetben nem létezik. Tényleg egyénfüggő.


Nekem nincs legjobb fiúbarátom, de van egy nagyon jó haverom. Igaz eléggé idős tőlem. Olyan mintha a családtagom lenne. Minden problémámat vele beszélem meg. Talán több év múlva majd tekinthetem legjobb barátnak.


Szóval, létezik valakiknél.

2017. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

"Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?"


Hány évesek vagytok, ha szabad kérdezni?

2017. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sok mindentől függ. Három fiú legjobb barátom van, vagy inkább kettő és fél, mert az egyik a barátom. Vele is barátságnak indult az egész, 5 évig osztálytársak voltunk, de sem én, sem ő nem érzett többet, neki kb végig barátnője volt. Ballagás után nagyon sokat voltunk együtt, érettségi bankett végén pedig a baráti társaságunkkal még tovább mentünk bulizni, ahol mindketten ittunk, csókolóztunk, és rájöttünk, hogy ez mindkettőnknek többet jelent. Utána nem is tudom, még kb másfél hónapig csak kavartunk, nem tudtuk eldönteni mi legyen, de már másfél éve vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk. De ez nem maradt sima barátság.

Másik barátom meleg, ez nyilván sima ügy :D

Harmadikat pedig ovi óta ismerem, én, ő és egy másik lány voltunk legjobb barátok, később az általánost is együtt jártuk, a gimit már nem, de így egyetemistaként is kb két-háromnaponta beszélünk. Sosem tudnék vele összejönni, tudom, hogy ő sem velem, olyan mintha testvérek lennénk, ráadásul túl sok dolgot tudok róla :DD

2017. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van :) tapasztalat
2017. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem "csak" lelki kapcsolat jutott ki. Ő a legkedvesebb ember a számomra, mégse jövünk össze. Mintha mindig is ismertem volna, már az első pillanattól kezdve.

Sokkal különlegesebbnek érzem ezt, mintha lenne egy barátnőm.


Viszont azt gondolom, hogy akik tényleg olyan lelki közelségben állnak egymáshoz, és összejönnek, az lesz a lehető legjobb párkapcsolat.

2017. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Farkascsaj2001 ***** válasza:
40%
Létezik bár én a legjobb fiúbarátommal most extrák vagyunk.
2017. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!