Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat keres de mégse lép a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat keres de mégse lép a srác. Miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel tobb mint két hete beszélgetünk (először ő írt rám). Suliban is sokat keres, ő többször írja, hogy találkozzunk mint én. Szóval alapjáraton ő többször is ír rám, mint én rá. (És nem, nem hiszem hogy azt hinné, hogy érdektelen vagyok felé, mert egyáltalán nem vagyok az, sokszor írok rá én is). És itt meg is áll a tudomány. Suliban találkozgatunk rövidebb időre, esténként meg messengeren beszélünk.

Egyébként nem vagyok egy nyitott lány, de akit megkedvelek annak megnyílok. És próbálok megnyílni a srácnak is, de ez így kevés. És tudom, hogy tetszek neki, mert már tett rá utalásokat. Miért nem hív el valahová mondjuk?

17/L



2017. dec. 9. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem olyan biztos a dologban.. Kérdezz szerintem rá, hogy pl: Mit csinálsz a hétvégén? És utána ha neked meg neki sincs programotok akkor lehet hogy ráfog kérdezni, hogy elmenjetek-e valahová :) Sajnos nem vagyok fiú de ha rákérdezel és szeretne veled talizni akkor csak elhív valahová vagy nemtudom xD
2017. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat!:)
2017. dec. 10. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Bizonytalan, hogy tényleg bejön-e neked úgy. Ha kicsit gyorsabb tempót akarsz, akkor nyugodtan hívd el valahova.
2017. dec. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!