Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak addig kell nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig kell nekem egy fiú, míg össze nem jövök vele? Lehet, hogy egyszer majd "kinövöm"? Valaki segítsen, nagyon kérem!

Figyelt kérdés

Eddig volt 2 barátom, es 2 fiu, akibe szerelmes voltam. Azoknál, akikkel osszejottem az volt, hogy igazából 1-2 hét után mar nem is akartam tőlük semmit, holott az egyikbe mar 1 éve szerelmes voltam (igen, szerelmes). Akikkel meg nem jöttem össze, az volt, hogy elkezdtem ugye jeleket küldeni, es nagyon hamar jött is a visszajelzés részükről is, hogy tetszem nekik, es nagyon jo érzés volt, ezek igy mentek 1 hónapig kb, randi is volt, aztán mikor a srác megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője, mar nem érdekelt egyáltalán es nemet mondtam.


Nagyon rossz embernek érzem magam, es borzasztó ez az egész nekem. Mar ott tartok, hogy sosem szabadna kimutatnom az érzéseimet, nehogy megbántsak valakit. :( Lehet, hogy ez egész életemben igy lesz?? :( Miert van ez az egész??


Felek, hogy igy sosem tudom megy milyen, ha valakivel igazából szeretitek egymast es hogy milyen az egy eves évforduló. :(


Segítsen valaki, nagyon kérem! Köszönöm a válaszokat!


2017. dec. 17. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyébként dettó ebben a helyzetben vagyok amiben te csak "férfi" vagyok.


Nekem eddig 2 kapcsolatom volt utána meg amik jöttek nos hát kb arról szóltak amit te is leirtál utána nem kell amiután már megvan sőt csak teher.


Igazából az oka ennek az egésznek te vagy, mármint hogy bizalmatlan van ami egyébként nem is csoda a mai világban.


Magamon azt vettem észre, hogy pontosan azt csinálom azután a 2 kapcsolat utána amit NEM szeretnék, olyan párt keresek magamnak akit nem is szeretek. Viszont ha mégis megszeretem elkezdem azt hinni, hogy úgyis megfog csalni,átver stb és utána ösztönösen is úgy cselekszek hogy úgy történjen, de már odáig eljutottam hogy észre vegyem hogy előbb el küldöm.


Tényleg borzasztó egyébként az egész főleg felnőtt korban az, hogy az ember egész egszeruen fél szeretni.

Naivnak kell lenni, ha egy ember kapcsolatot akar, nem tudom mostanában nekem ez egyáltalán nem megy.


Éppen ezért próbálom magam arra rá állitani, hogy inkább engem próbáljanak megszerezni és akkor talán helyre áll a mérleg. Nem lesz egész életedben ez, csak meg kell tanulnod azt, hogy valójában mire is van szükséged és legyenek elvárásaid magaddal és a másikkal szemben is..legyen egy alapja a kapcsolataidnak (nekem sincs) csak voltak eddig tanulságból mondom.


Igazából neked úgy kéne megforditani a helyzeted, hogy megpróbálsz adni, és jól adni! Mindenkinek annyit amennyit ő is ad nem többet, ha mégis akkor is figyelni a mérlegre.


Mert ebben az esetben amiben most is vagy azt látom, hogy a mérleg inkább te feléd áll, ha hozzád nem alkalmazkodik valaki nem mindennapod karácsony tőle akkor szarúl érzed magad (dettó mint én).


Nézzél magadba vedd észre mik a te gyengeségeid, és azokon javits. Én is ezen vagyok mostanában a csalódásaid engedd el még akkor is ha sok időbe tellik, vagy egyedül kell megcsinálnod és utána próbálkozz.


25f

2017. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is ilyen helyzetbe vagyok!

Engem is érdekelne.

2017. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!