Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet? Hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet? Hagyjam az egeszet?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel 2 hete beszelgetunk, nem talalkoztunk meg. Az elejen nagyon aranyos volt, kedves, es latszolag tetszettem neki, sok utalast tett es sok aranyos dolgot mondott. Par napja viszont egeszen megvaltozott, addig is zarkozott volt alapvetoen, es sosem volt egy szoszatyar, de mostanaban alig-alig valaszol, nem mond semmi aranyosat mint regebben, es ezt arra fogja, hogy unja magat es rossz kedve van, az okat nem mondja meg mert elvileg maga sem tudja. Nekem idokozben van akkora balszerencsem hogy nagyon megtetszett, de nem tudom mit kezdjek ezzel. Vizsgahete van egyebkent, de szerintem ez akkor sem magyarazza meg ezt a hirtelen valtast. Semmi kulonosebb nem tortent, egyszer volt hogy kicsit "feltekenykedett" mert feltetelezte hogy beszelgetek parhuzamosan tobb lannyal is, akkor kezdett valtozni a dolog, pedig bebizonyitottam neki (es valoban igy van), hogy nem beszelek ismerekedem senki massal ilyen modon. Szerintetek hagyjam a francba, vagy csak tenyleg rossz idoszaka van? Nem zarkozik el egyebkent semmitol, majdnem mindig valaszol amint latja amit kuldok, de sokkal hidegebben.


Bocsi hogy nem irtam ekezeteket, gyorsan irtam es telefonrol. Egyebkent 20 eves a leanyzo es en is hasonlo korban vagyok.


2017. dec. 19. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem megunta, hogy csak ő lép, te nem, es inkább hagyta az egészet.
2017. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!