Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarban lehet, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarban lehet, vagy csak félreértettem a közeledését?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác a gimiben, 16 éves, én 18 éves vagyok, szóval fiatalabb nálam, és ilyen tapasztalatom még nem volt, szóval nem igazán tudom, hogy egy ilyen korú fiúnak milyenek a reakciói. Na szóval az volt, hogy eleinte csak kedvelte a képeimet, aztán elkezdtünk egymásnak köszönni, aztán küldött egy videót és interneten kezdtünk el beszélgetni, egy idő után mondta, hogy szerinte kedves, intelligens és gyönyörű vagyok. Aztán később bevallotta, hogy már körülbelül egy évvel ezelőtt észrevett és beszélgetni szeretett volna velem, csak nagyon félénk. Erre nagyon pozitívan reagáltam, és mondtam neki, hogy örülök, hogy vette a bátorságot, és hogy mennyire édes.

Egy dolog viszont kérdéseket vet fel bennem és picit elszomorít vagy nem is tudom, picit felhúzza az agyam. Ez pedig az, hogy suliban egyszerűen vagy nem akar, vagy nem mer beszélgetni velem. Pedig ma már öleléssel köszöntem neki, akkor is mintha ki akart volna jönni a helyzetből. Amikor meglátott, picit mosolygott és akkor láttam a tekintetében, hogy furcsán érzi magát. Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék vele élőben is beszélgetni, de annyira megközelíthetetlen. Nyomulni pedig nem szeretnék, mert nem akarom elijeszteni. És azt sem tudom, hogy ő például benne lenne-e, hogy randizzunk. Nem zavar egyáltalán, hogy fiatalabb nálam, annyira édes, nagyon szimpatikus.


2017. dec. 19. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarban lehet :) szépen lassan kis lépésekben nyiss felé és akkor nem lesz semmi probléma szerintem :)
2017. dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönööm! 😊
2017. dec. 20. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Félreértetted
2021. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alakult vaílami?
febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!